KASKO apdrošināšana pasargā no dažādiem transportlīdzekļa bojājumiem

Ne velti ik pa laikam iespējams saklausīt jautājumu par to, kur tiek piedāvāti augstvērtīgi apdrošināšanas pakalpojumi par patīkamām cenām.

OCTA ir katram motorizētam transportlīdzekļim nepieciešama apdrošināšana

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) ir nepieciešama ikvienam automobilim un pārējiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kuri tiek lietoti satiksmē.

 

KASKO sniedz dažādas priekšrocības

 

Iztēlojies situāciju – pieejot pie mājas loga ieraugi, ka Tavu auto sabojājis lūztošs koks. Ja vēlies, lai šādās un citās reizēs, kad Tavam auto radušies no Tevis neatkarīgi bojājumi, varētu tikt saņemta kompensācija, piesakies KASKO apdrošināšanai. KASKO, salīdzinājumā ar OCTA, nav obligāta, bet tā sevī ietver daudz lielāku to situāciju klāstu, kad par bojājumiem tiek iegūta kompensācija. Izdevīgs risinājums ir iegādāties KASKO online.

 

KASKO kalkulators – ierīce, ar kuru iespējams ietaupīt

KASKO kalkulators būtiski atvieglos piemērotākās apdrošināšanas izvēli un palīdzēs saprast, kuri būs piemērotākie KASKO online piedāvājumi.  Šī rīka lietošanai vajadzīgas tikai dažas minūtes, nepieciešamo darbību veikšanai – Tev vajadzēs ievadīt informāciju par transporta līdzekli, kā arī tā izmantošanas teritoriju un vadītājiem, un, veicot attiecīgās informācijas analīzi, KASKO kalkulators ļauj atrast piemērotāko apdrošināšanas variantu tieši Tavam automobilim. KASKO kalkulators ērti saprotams ikvienam cilvēkam neatkarīgi no vecuma, tādēļ šo rīku augstvērtīgi novērtē plašs cilvēku skaits.

 

Ja auto nav OCTA polise, nepatikšanas ir praktiski garantētas

Daļai cilvēku liekas, ka OCTA polise ir tas pakalpojums, kuru nenopērkot, iespējams ietaupīt, taču tā nav. Cilvēks, kura auto nav OCTA polise, var saņemt sodu pēc pilnas programmas – sods sastāvēs no diviem soda punktiem un 85 līdz 120 eiro. Bet, izraisot avāriju ar automašīnu, kam trūkst OCTA polise, kompensācijas nāksies maksāt tā vadītājam.

 

Vajadzīga apdrošināšana? Iegādājies OCTA un KASKO online.

https://www.iizi.lv/