ManaPolise.lv – pārvietojies ar auto un dodies uz ārzemēm droši

octa poliseBrīdī, ja jums vajadzīga transporta līdzekļa apdrošināšana, ManaPolise.lv būs izdevīgākā kompānija, kurā polisi iegādāties. Pie ManaPolise.lv autovadītāji var izvērtēt dažādus piedāvājumus un noformēt izdevīgāko patiešām ātri un ērti. Jums tiek piedāvāta gan OCTA, gan KASKO. Svarīgi, ka ManaPolise.lv ir vienīgā vieta Latvijas Republikā, kas garantē, ka civiltiesiskā apdrošināšana stājas spēkā stundas ceturksni kopš polises noformēšanas.
Ar Mana Polise OCTA noformēšana ir tik tiešām viegla un ļoti izdevīga. Jūs varat saņemt sev atbilstošāko risinājumu no deviņām apdrošināšanas kompānijām. Kontaktēšanās ar dažādiem apdrošināšanas uzņēmumiem un to piedāvājumu atlasīšana vairāk neaizņems tik ilgu laiku. Ļoti ērtā veidā būs pieejama jums nepieciešamās ziņas. Gadījumos, kad apdrošināšana vajadzīga vairākām automašīnām, jūs varēsiet dabūt īpaši izdevīgus risinājumus.
Apdrošināšanas polises saņemšana pie ManaPolise.lv neprasīs ilgu laika brīdi, jo to ir iespējams saņemt ne vienīgi kompānijas ofisā, bet arī mājas lapā un WebMoney terminālī. Vienīgi ar ManaPolise.lv auto īpašniekiem tiek sniegta izdevība noformēt nodrošināto Civiltiesisko apdrošināšanu. Garantētā civiltiesiskā apdrošināšana ir apdrošināšana, kas nodrošina šādas iespējas: *apdrošināšanu ir iespējams noformēt jebkurā laikā; *apdrošināšana uzsāk darboties piecpadsmit minūtes no tās noformēšanas; *par polises noformēšanu tiek nosūtīta SMS vai elektronisks paziņojums, meils.
Tāpat jums ir izdevība viegli un ātri noformēt arī KASKO. Auto Īpašniekiem atliek tikai sniegt datus par savu auto, kā arī personām, kuri to vada un veikt pieteikumu apdrošināšanai. Ja tas būs padarīts, speciālisti jums pastāstīs par labākajiem variantiem konkrētajā brīdī. ManaPolise.lv sniegs izdevību ietaupīt autovadītāju laiku, kā arī naudu.
Ar ManaPolise.lv ikvienam ir iegūstama ne tikai automašīnas apdrošināšana, bet arī citas iespējas. Jums ir pieejami arī labi dzīvības, ceļojumu un veselības apdrošināšanas varianti. Ar ManaPolise.lv jums būs izdevība nevajadzīgi netērēties, kā arī vienlaikus pārliecināties par savu drošumu jebkurā vietā un brīdī. Jānorāda, ka tiek izsniegta arī starptautiskā veselības apdrošināšanas polise, kura būs ļoti būtiska, lai jums neparādītos grūtības, ja izbraucat ārpus Latvijas Republikas.