Nomā krēslus banketam, kā arī citiem notikumiem pie Akurāts

banketu krēslu nomaBanketu krēslu noma ar SIA Akurāts ir labākā izvēle, kad rīkojat pasākumu, un jums nepieciešami sēdekļi, kur apsēdināt tā apmeklētājus. Izmantojot šo krēslu nomu, jūs nodrošināsities, ka nepieciešamais sēdekļu daudzums būs pieejams nepieciešamajā vietā un laikā. Jums būs mazāk uztraukumu, arī pasākuma rīkošanas izmaksas būs zemākas. Pie SIA Akurāts ir izīrējami ne vien sēdekļi, bet arī cits pasākumu aprīkojums, kā arī tā piegāde un montāža.
Akurāts piedāvātajiem krēsliem ir neuzkrītošsun gaumīgs izskats, kas lieliski izskatīsies jebkurā telpu iekārtojumā. Krēslu rāmis ir taisīts no metāla, bet sēdekļi ir melni. Krēsli ir noderīgi arī pasākumiem, kur vajadzīgs tiešām daudz atrasties sēdus – tie ir patiešām komfortabli, kā arī patīkami. Kompānija Akurāts iznomā arī citu aprīkojumu banketiem un viesībām un sēdekļu apvalkus svinīgākas atmosfēras radīšanai.
Ko nozīmē un ko piedāvā banketu krēslu noma:
•Piemērota Ikvienam pasākumam;
•Pazemina banketa vai svinību organizēšanas izmaksas;
•Pasākuma rīkošana ir vieglāka.
Kompānijas Akurāts izīrētajiem sēdekļiem ir patiešām vienkāršs izskats, pateicoties kam, sēdekļus var lietot ikvienam gadījumam. Jums nevajadzēs pievērst papildus vērību sēdekļu pieskaņošanai pārējam interjeram – krēsli ies klāt gandrīz jebkam, turklāt, ja vajadzīgs, īpašu noskaņu var panākt ar sēdekļu pārklāju palīdzību.
Banketu krēslu noma ir ļoti laba metode, ar kuras palīdzību, ko izmantojot, samazināt banketa vai svinību rīkošanas izmaksas. Ar šī pakalpojuma palīdzību, jums būs jāmaksā vienīgi par to laiku, kamēr krēsli ir vajadzīgi. Tos nebūs jāpērk. Turklāt jums nav jāsatraucas par to, ko iesākt ar krēsliem, kad pasākums noslēdzies. Krēslu turēšanai pēc pasākuma būtu nepieciešamas telpas. Situācijās, kad jums nav vajadzīgo vietu glabāšanai, jātērē nauda telpu nomai.
Ņemot vērā, ka kompānija Akurāts piedāvā ne tikai banketu krēslus, bet arī pārējo banketiem un dažādām viesībām nepieciešamo aprīkojumu un mēbeles, it viss jums nepieciešamais, sēdekļi, galdi, teltis, kā arī dekorācijas, būs izīrējami vienā vietā. Pasākuma organizēšana ir daudz vienkāršāka. Tāpat pasākuma organizatoriem ir iespējama arī aprīkojuma un mēbeļu piegāde uz nepieciešamo adresi un profesionāļu veikta salikšana gan pirms, gan pēc jūsu rīkotā banketa vai svinībām.