95. koda kursu raksturojumus – http://credoautoprieks.lv/cenas/95-kods.html!

 

95.koda kursi

PIEREDZĒJUŠAS AUTOSKOLAS VARĒS NODROŠINĀT LIELU DAŽĀDĪBU – NE TIK VIEN PALĪDZĒS SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs beidzot esat nolēmis, ka būs pienācis brīdis nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī esat nonācis situācijā, kad Jums vajadzīgi ADR kursi, kuri ļauj uzzināt, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā sameklēt piemērotu autoskolu, kurā pieejami ne tikai ADR kursi, saņemamas D, C un B kategorijas tiesības vai varbūt arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un turklāt kas arī sniedz modernu apmācību vidi?

APSKATIET VAIRĀKAS AUTOSKOLAS PIRMS IZVĒLIETIES

B kategorijas tiesības varēs saņemt pēc jebkuru autoskolu attiecīgo kursu apgūšanas, bet vienas no lielākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags un arī autoskola CredoAutoprieks. Ierasti B kategorijas tiesības varēs saņemt pēc teorijas un prakses apgūšanas, pie tam arī vajadzīgs, lai būtu pabeigti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai varētu izvēlēties Jums labāko autoskolu, vispirms ieteicams uzzināt draugu, kas nesen ieguvuši B kategorijas tiesības, viedokli, kā arī izpētīt tiešsaistē pieejamo informāciju par skolām.

LIELĀKAJĀM AUTOSKOLĀM DAŽĀDS FILIĀĻU APJOMS

Viens no faktoriem, pēc kā meklēt autoskolu ir autoskolas tuvums, bet, piem., autoskola Mustangs darbojas pamatā tik vien Rīgā. Savukārt tādas skolas, kā Fortūna un Vanags būs atbilstošākas reģionu iedzīvotājiem, tādēļ, ka tās darbojas vairākās reģionu pilsētās. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvās plašu filiāļu tīklu tādās vietās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava. Ne tikai Rīgā, bet arī citviet valstī ir pieejami 95.koda kursi.

PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM PIEEJAMI GAN AUTOSKOLĀS, GAN CITĀS IESTĀDĒS

Tā, lai tiktu pielaists pie autovadīšanas eksāmena, būs jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīniskā apskate. Šos pakalpojumus iespējams arī iegūt atseviški, tomēr gandrīz visas autoskolas piedāvās šos kursus par papildu samaksu. Ierasti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir ērtāki autoskolu ietvaros, tāpēc pirms autoskolas izvēles pārbaudiet, ka tā šīs apmācības piedāvās.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – BŪS DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi būs specifiskāki, jo ne visas autoskolas māca, jā tieši jāveic bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kur būs pieejami ADR kursi ir, piem., autoskola CredoAutoprieks un arī autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek iemācīta divu līdzīgu kursu laikā – vispirms var pabeigt pamata kursu un pēc tam papildapmācības pa to, kā jāpārvadā cisternas. Tādā gadījumā, ja gribat uzzināt vairāk attiecībā uz to to, ko mācīs kursos, kuros tiks iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši detalizētus ADR kursu raksturojumus – http://credoautoprieks.lv/cenas/95-kods.html!