Aerobikas nodarbības zinošu un motivējošu treniņu vadītāju vadībā

Fitnesa klubs ir moderns, tā interjers iekārtots tā, lai lai katrs apmeklētājs varētu izvēlēties nepieciešamo: trenažieru zāle un sporta klubs. Funkcionālais treniņš paredzēts katram, un neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu fiziskā forma, mūsu treneri palīdzēs sākt ceļu uz izaugsmi. Arī tad, ja ar sportu esat uz Jūs, netiksiet “klasificēts” atbilstoši kādiem fiziskajiem standartiem. Sporta kluba abonements – risinājums tiem, kas dzīvo pilsētā un ārpus tās.

Sporta klubs – iespēja paaugstināt savu fizisko un garīgo stāvokli īsā laika periodā

Sporta kluba abonements ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs nodrošina, ka vingrojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tas neļauj ķermenim sagurt skābekļa trūkuma dēļ. Sporta klubs ir aprīkots ar augsta līmeņa ventilāciju, jo visa telpas ventilācija tiek veikta vairākas reizes stundā. Aerobikas nodarbības pulcē gan sievietes, gan vīriešus, taču funkcionālais treniņš ir saskaņojams telpās ar pielāgotiem treniņu rīkiem.

Vairāk informācijas- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/power/

Funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības parasti notiek divās dažādās telpās. Sporta klubs garantē, ka grupu nodarbības uz body bike notiek speciālā grupu nodarbību zālē. Fitnesa klubs ir nodrošināts ar velotrenažieriem no vācu ražotāja “Tomahawk”. Savukārt trenažieru zāle ir iekārtota, vadoties pēc labākajām Amerikas sporta zāļu iekārtošanas pieredzēm. Sporta kluba abonements nodrošinās, ka jutīsieties labāk ik dienas, vienlaicīgi samazinot lieko svaru.
Kāds teiks, ka sporta kluba abonements nav vajadzīgs, jo rūpēties par savu ķermeni var visur. Jaunajā sporta zālē ir pieejama trenažieru zāle un aerobikas nodarbības. Profesionālas treniņu iestādes parasti atrodas specializētās sporta būvēs. Sporta klubs ir saistošs, jo:

 • fitnesa klubs ir pielāgots dažādiem sporta veidiem;
 • funkcionālais treniņš tiek īstenots katru dienu;
 • ir pieejami zinoši un labvēlīgi treneri;

Tāpat viss atrodas vienkopus – sportojot fitnesa klubā, Jums ir nepieciešams tikai nokļūt klubā.

Fitnesa klubs – risinājums arī jaunajām māmiņām

Sporta kluba abonements nodrošina šādas sporta nodarbības:

 • STEP aktīvās aktivitātes notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • STEP treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks sporta veids visa ķermeņa uzturēšanai formā (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu veicinās efektīvu sportošanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas teicami sekmē sirdsdarbību (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Atšķirībā no citām, šīs nodarbības veicina pilnvērtīgu ķermeņa svara kritumu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek ieguldīts pamatīgs darbs ķermeņa muskulatūras stāvokļa uzlabošanā.

Ieguldi darbu un Tavs ķermenis teiks paldies! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs sekmēs ķermeņa sakārtošanu.|Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates sniedz labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” ļauj veidot skaistu ķermeņa muskulatūras reljefu;

Gadījumā, ja agrāk nav sportots, lieliski noderēs vingrojumu sistēmas, piemēram, pilates, joga un kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – risinājums ikvienam, kas vēlas paaugstināt savu veikspēju!}

Sporta kluba abonements satur dažādas iespējas, piemēram:

 • iespēju apmeklēt sporta nodarbības neregulāri,
 • iespēju apmeklēt regulāri kādu noteiktu laiku.

Trenažieru zāle un svaru cilāšana, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tā ir tikai daļa no iespējām, ko garantē sporta klubs. Uzzini vairāk par iespējām, ko nodrošina fitnesa klubs! Sporto jau tagad un baudi augļus ilgtermiņā!

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus. Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš)!