Ātro aizdevumu piedāvājums!

Mature couple talking to financial planner at homeĀtrais aizdevums patreiz ir viens no pieprasītākajiem kredīta veidiem Latvijā, ko izsniedz vairāk nekā desmit kompānijas. Nereti ir grūti atrast sev atbilstošāko un izdevīgāko kredītu no lielā piedāvājuma. Dažādu kompāniju ātrie kredīti atšķiras gan ar maksimālo pieejamo aizdevuma apmēru, gan atmaksas termiņu, kā arī citiem rādītājiem. Piedāvājam jums dažus vienkāršus padomus, kas ievērojami paātrinās piemērotākā aizdevuma izvēli.

Pirms sākat vairāku piedāvājumu salīdzināšanu, ir ieteicams izvērtēt, kādiem kritērijiem jāatbilst aizdevumam. Apdomājiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Cik liels aizdevums ir vajadzīgs?
  • Kādam ir jābūt aizdevuma atmaksas laikam?
  • Cik drīz jums tas ir vajadzīgs?

Ātrais aizdevums ir kā radīts situācijām, kad jums vajadzīgs salīdzinoši mazs kredīts uz īsu laiku. Ja aizdevuma noformēšanas laiks nav būtisks, apsveriet iespēju pieteikties arī citam kredīta veidam, piemēram, aizdevumambankā.

Ātrais aizdevums ir salīdzinoši mazs aizdevums, tāpēc tas nav paredzēts ļoti lielu mērķu piepildīšanai. Ātro kredītu parasti izmanto brīžos, kad ir iespēja izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, nedaudz pietrūkst naudas ikdienas tēriņiem, personas vēlas veikt kādu vērienīgāku pirkumu, kā arī citosgadījumos. Aizdevuma apjoms parasti nepārsniedz vairākus simtus latu, tomēr pāris kredītdevēji piedāvā aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.

Kad esat atradis ātro aizdevumu, kura apjoms atbilst jūsu vēlmēm, pārbaudiet, vai jūs apmierina arī kompānijas piedāvātais atdošanas termiņš. Lielākā daļa ātro aizdevumu ir jāatmaksā 30 dienu laikā, tomēr dažas kompānijas piedāvā iespēju aizdevumu atmaksāt pa daļām garākā laika posmā. Noformēšanas un izsniegšanas ilgums dažādiem ātrajiem kredītiem ievērojami neatšķiras un parasti ir no dažām minūtēm līdz vairākām stundām ilgs.