Auto ziņas!

auto ziņas focus.lvTevi saista globālie notikumi ? Ja tevi interesē jaunāko notikumu Pasaulē un Latvijā uzzināšana, lasi kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli.

Ziņu portālā jaunākās ziņas vairākās nozarēs, kā piemēram, jaunākajās tehnoloģijās, sporta nozarē, kultūrā, kā arī sadzīvē.

SVAIGĀKĀS ZIŅAS SPORTA NOZARĒ

svaigākā informācija par jaunākajiem un aktuālajiem faktiem sportā mūsu valstī un pasaulē: futbols, hokejs, autosports, basketbols u.c. sporta veidi, kuru aktuālā informācija ietverta vissportiskājā ziņu portāla sadaļā.

Lasi interesantus rakstus par sportistu sasniegumiem, karjeras augstumiem un neveiksmēm, kā arī gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Pasaulē grandiozākās dažādu sporta disciplīnu sacensības, kurās vairāk nekā 200 valstu labākie sportisti cīnās par iespēju uzkāpt uz goda pjedestāla. Šajās sacīkstēs sportisti samērā bieži pārvar personīgos un pasaules rekordus.

Esi aktīvs Latvijas Olimpisko spēļu dalībnieku fans un seko līdzi jaunumiem, lasot pēdējās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm tiešsaistē.

SVARĪGAS ZIŅAS AUTO FANIEM

Ziņas autobraucējiem un entuziastiem – noderīgas un saistošas ziņas, kas apkopotas no globālajiem un Latvijas notikumiem auto nozarē. Šajā sadaļā meklē jaunākās ziņas par norisinājušos auto izstādēm,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automobiļu prezentācijām.

Par dažāda veida ērmībām auto nozarē mūsu valstī un visā pasaulē, kas ne tikai informēs par gadījumu, bet arī uzjautrinās.

LAIKA ZIŅU PROGNOZES 24/7

Lai vienmēr būtu gatavs gaidāmajiem laikapstākļiem, pirms iziešanas no mājas, skolas vai ofisa ieskaties laika ziņu sadaļā.

Izvērsta informācija par laikapstākļiem, nokrišņu daudzumu u.c. Latvijas galvaspilsētā un lielākajās pilsētās visai dienai. Laika ziņu prognozes dienas laikā var pārmainīties, tāpēc aplūko paplašināto laika ziņu pārskatu šai dienai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar plānotajām laika izmaiņām.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to informāciju varēsi balstīties, organizējot brīvdienas ārpus mājas un zinot, vai diena plānojas būt saulaina vai lielākoties mākoņaina.