Banketu apaļo  galdu, stāvgaldu un cita aprīkojuma noma dažādu veidu pasākumiem

stāvgaldu nomaGadījumā, ja rīkojat svētkus vai greznu maltīti unvajag galdus, ap ko sasēdināt tā dalībniekus, banketu galdu noma patiešām ir izdevīgs risinājums. Izmantojot šo, kā arī citus SIA Akurāts pakalpojumus, jums viegli tiks nodrošināts viss nepieciešamais pasākumu aprīkojuma komplekts, tāpēc pasākuma organizēšana būs ērtāka.

Izmantojot priekšrocības, ko sniedz banketu galda noma, svinību sarīkošana ir tik ērta kā nekad agrāk. Nozīmīgākās šī pakalpojuma pozitīvās īpašības ir:

•   Aprīkojums noderēs jebkuram pasākumam;

•   Aprīkojumu nevajag pirkt;

•   Varat neuztraukties par aprīkojuma piegādi un salikšanu

Ar kompāniju Akurāts var izīrēt apaļos galdiņus ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Jūsu izvēlei pieejami arī stāvgaldi. Apaļās formas banketu galdiem ir gaiša no koka gatavota virspuse un tumši pelēks metāla korpuss. Neuzkrītošā dizaina priekšrocība ir tā, ka banketu galdiņi ir piemēroti jebkuram banketam vai viesībām. Bet, kad vēlaties panākt svinīgāku noskaņu,uzņēmums Akurāts izīrē arī dekorus, galda segas, kā arīspeciālas galda drānas.

Tā kāAkurāts izīrē ne vien galdus, bet arī sēdekļus, pasākuma viesiem pasākuma norises laikā tiks piedāvātas sēdvietas. SIA Akurāts piedāvātie krēsli banketiem ir ļoti vienkārši, jo ir melnā krāsā. SIA Akurāts iznomātie ķebļi ir izgatavoti no ērta materiāla tāpēc tie ir tiešām ērti arī gadījumos, ja uz krēsliem nepieciešams sēdēt ilgāku laiku. Lai panāktu nepieciešamo atmosfēru pasākumā, tiek piedāvāti gan speciāli galdauti, gan banketu krēslu apvalki.

Ja organizējot pasākumu, aprīkojumu būtu nepieciešams pirkt, rīkotājiem vajadzētu rēķināties ar pamatīgiem izdevumiem. Tāpat aprīkojuma turēšana noliktavā pēc pasākuma nav iespējama bez maksas, jo par noliktavas īri un uzturēšanu ir jāmaksā. Banketu galdu noma patiešām ir veids, kā pazemināt viesību vai banketa organizēšanas izmaksas.Akurats.lv pieejama nojumes un telts noma, banketa un bāra krēslu, stāvgaldu un galdu noma.

Ar Akurāts ir iespējams izīrēt ne vien apaļos galdiņus un melnos krēslus, bet arī citu pasākumu aprīkojumu, piemēram, teltis, sildlampas, grīdas un daudz ko citu. Jāpiebilst, ka Akurāts piedāvā arī nepieciešamā aprīkojuma piegādi un montāžu. Tas nozīmē, ka ir iespēja lieki netērēt laiku un enerģiju – visu vajadzīgo jūs varat dabūt vienā vietā, turklāt aprīkojuma  montāžu nodrošinās profesionāļi.