Berendsen nodrošinātā maināmo paklāju īre

berendsen.lv paklaju servissLaikā, kad ik dienu ir lietus vai arī krīt sniegs, tiešām svarīgi ir panākt, lai grīdas nepārtraukti ir nepiegružotas un sausas. Ērts un vienkāršs ceļš, kā to nodrošināt, ir maināmo paklāju serviss, kuru nodrošina AS Berendsen. Izmantojot šo Berendsen piedāvājumu, grīdas būs jātīra daudz retāk. Turklāt šis pakalpojums palīdzēs uzņēmumam nevajadzīgi neizšķērst līdzekļus, kas nepieciešami telpu uzturēšanas izdevumu segšanai.

Berendsen sniegtais piedāvājums maināmo paklāju serviss piedāvā iespēju, izmantojot mazākas pūles, iegūt vēlamāku iznākumu. Paklāju serviss dod izdevību garantēt:

•   tīras grīdas ilgāku laika sprīdi;

•   mazākus izdevumus telpu uzkopšanai;

•   ne tik daudz pūļu grīdu tīrīšanai.

Galvenais noteikums maināmo paklāju servisa izdevīgumam ir šāds: paklāju serviss nenoņemās ar sekām, tā vietā pakalpojums nepieļauj telpu sasmērēšanu, šādi tiešām sniedzot izdevību lieki neizšķērst.

Grīdassegu iztīrīšana, maināmo paklāju noma, aizvešana, nomaiņa, kā arī pāris citi pakalpojumi kopā ņemtas tad arī ir paklāju serviss. Jāpiebilst, ka paklāju serviss nozīmē arī, ka maināmie paklāji būs īpaši apstrādāti, lai paklāji labāk pildītu atbilstošos uzdevumus. Uzņēmumā esošie speciālisti nodrošinās, lai pie jūsu biroja durvīm visu laiku atrastos iztīrīti maināmie paklāji, kuri lieliski no apaviem notīra ūdeni un netīrumus.

Maināmo paklāju noma īpaši var noderēt, ja snieg vai līst – grīdas tiks uzturētas sausas, tāpēc samazināsies risks nokrist. Tāpat izmantojot šo piedāvājumu nevajadzēs tīrīt telpas ik reizi, kad kāds ienāk telpās,, arī grīdu segums tiks efektīvāk pasardāts. Maināmo paklāju noma palīdz samazināt ne tikai tos izdevumus, kas saistīti ar telpu uzkopšanu – īre ir, ka grīdassegas nevajag pirkt, tāpat nevajag pirkt aprīkojumu paklāju kopšanai.

Atškirīgām vajadzībām piemēroti būs dažāda tipa tepiķi. Proti, kokvilnas paklāji var absorbēt līdz 5 reizēm lielāku undens daudumu kāir to svars, šī iemesla dēļ tie ideāli palīdzēs laitainās dienās, savukārt, skreiperi lieliski kalpo lielo gružu savākšanai. Pie kompānijas Berendsen tiek izīrēti atšķirīgu tipu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji un pat īpaša dizaina un spilgtu krāsu grīdassegas atmosfēras panākašanai.