Centrālapkures katli un to montāža

Centrālapkures sistēma nodrošina siltuma piegādi mājas iekštelpās, kā vienā, tā visās ēkas istabās.Centrālapkures sistēmas var kombinēt arī ar citām sistēmām (lai dotu mājai ne tikai siltumu, bet arī klimatakontroli). Kamēr klimata kontrole vairāk aktuāla reģionos, kur ir ļoti karsti vasaras mēneši, Latvijā vairumāprivātmāju primārā nepieciešamība ir centrālapkures sistēmas, kur siltuma radīšanai tiek izmantoticentrālapkures katli.
Kam paredzēti apkures katli un ko tie dara? Visplašāk sastopamā siltuma ražošanas metode ietver fosilā kurināmā sadedzināšanu katlā. Iegūtais siltumspēc tam visbiežākizplatās vai nu saspiestā gaisā caur ventilācijas lūkām vai ar ūdeni cirkulē pa caurulēm. Apkures katli ir par edzēti dzīvojamo māju, ofisu, ražošanas telpu apkurei un apsildīšanai, izmantojot dabīgovai piespiedu cirkulāciju. Apkures katli radīs Jūsu mājā siltumu un patīkamu komfortu. Izmantojot apkureskatlus varēsiet sildīt radiatorus, grīdas, kā arī nodrošināt māju ar silto ūdeni.
Vieni no populārākajiem centrālapkures veidiem ir:
  • Cietā kurināmāapkures katli, kurosiespējamskā kurināmo lietot malku, briketes vai ogles;
  • Granulu apkures katli, kuros iespējams kā kurināmo lietot kokskaidu granulas;
  •  Kombinētieapkures katli, kurosiespējamskā kurināmolietot kokskaidu granulas, malku, briketesvai ogles

Granulu degļi.Vadošais uzņēmums apkures jomā Latvijā –SIA COMMODUS!

COMMODUS pārstāv pasaules vadošo apkures katlu ražotājus, kopīgi strādājot pie jaunu produktu izgatavošanas un uzlabošanas. Piedāvājumā tikai augstākās kvalitātes jaunākie centrālapkures katli un COMMODUS speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotākos katlus, kā arī sniegs padomus apkures sistēmas plānošanā un uzbūvē.COMMODUS lielā darba pieredze ļauj apkalpot klientus pēc augstākajiem standartiem, tāpēc Jūs vienmērzināsiet, ka Jūsu mājai tiek piemeklēts atbilstošākais katls, kas sniegs efektīvu apsildi. COMMODUS piedāvā:apkures katlu un visas apkures sistēmas plānošanu un montāžu, kā arī apkures katlu profilaksi un apkopigarantijas laikā. Apkures kaltiem ir 5 gadu garantija, bet meistari nodrošina arī pēcgarantijas apkalpošanu.Zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties  piemērotāko apkures katlu un sagatavo montāžas piedāvājumus. ParCOMMODUS pakalpojumiem un katlu cenām var uzzināt viņu mājas lapā commodus.lv