Dažādi paklāji visām vajadzībām – www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji

gumijas paklāji

Paklāji un mopi: efektīvi palīgi sakārtotai videi

Nav noslēpums, ka tīrā un mājīgi iekārtotā birojā strādāt ir daudz patīkamāk, turklāt jāpatur prātā, ka telpas ir arī uzņēmuma vizītkarte, kas dod priekšstatu arī par uzņēmuma darbību. Lai atvieglotu rūpes par telpu uzturēšanu, pastāv iespēja izvēlēties dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedru lupatiņas.

Dažādi paklāji visām vajadzībām – https://www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji/

Par telpu uzturēšanu palīdzēs parūpēties piemēroti paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ir ļoti funkcionāls un praktisks risinājums, jo uzsūc mitrumu un netīrumus! Gumijas paklāji ir ļoti izturīgi arī pret salu, tādēļ tos var novietot arī pie ieejas ēkā. Kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk netīrumu un mitruma, nekā pats sver! Jāpiebilst, tie pieejami dažādās krāsās, tādēļ lieliski iederēsies jebkurā interjerā.
Kvalitatīvs paklāju serviss spēj nodrošināt ne tikai plašu paklāju sortimentu, bet arī
to nomaiņu un tīrīšanu. Tas nozīmē, ka izmantotie paklāji regulāri tiks aizstāti ar jauniem un tīriem, un Tev nebūs jāuztraucas par paklāja tīrīšanu.

Mopi grīdas mazgāšanai – rezultāts bez lielas piepūles

Vēlies, lai grīdas Tavā birojā vai mājoklī vienmēr būtu tīras, bet nav iespēju veltīt lielas pūles, lai to nodrošinātu? Tādā gadījumā vērts uzzināt, ko piedāvā mopu serviss! Tātad – klients izvēlas sev vajadzīgo mopu un šī pakalpojuma sniedzējs to piegādā norunātajā laikā un vietā, kā arī regulāri lietotos nomaina pret jauniem. Tādā veidā mopu serviss garantē allaž tīrus mopus teicamā kārtībā un līdz ar to arī augstāku tīrības standartu uzņēmuma telpās. Domājot par dažādām klientu vajadzībām, mopu serviss nodrošina vairākus mopu veidus un izmērus.

Kāpēc izmantot mikrošķiedru lupatiņas?

Uzkopšanas darbos arvien vairāk tiek izmantotas arī mikrošķiedru lupatiņas. Audums, no kā gatavotas šīs lupatiņas, sastāv no smalkiem plastmasas pavedieniem, kas garantē, ka mikrošķiedru lupatiņas labi savāc putekļus un spodrina dažādas virsmas. Mikrošķiedru lupatiņas iespējams iegādāties saimniecības preču veikalos, taču iespējams izmantot arī mikrošķiedru lupatiņu servisu, kas padarīs vienkāršāku ikdienu.

Moderns risinājums higiēnas prasību nodrošināšanai – putu ziepju dozators

Vēlies nodrošināt teicamu higiēnu savā darba vietā? Ieskaties lielajā sortimentā un izvēlies piemērotāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators ļauj no rokām vienkārši nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāatzīmē, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks risinājums, jo vienā reizē tiek izmantots 0,4 ml ziepju. Putu ziepju dozators, kā arī cits tualetes telpu aprīkojums pieejams dažādos dizainos un krāsās, tādēļ lieliski iederēsies visos interjeros.
Gādāt par kārtīgu darba vidi vēl nekad nav bijis tik ērti – paklāji, mikrošķiedru lupatiņas, kā arī citi palīglīdzekļi garantēs lielisku rezultātu.