Dažādi risinājumi teritorijas ierobežošanai!

plastmasas setas tvora.lvLai pasargātu privāto teritoriju no nevēlamiem viesiem un radītu  nepiederošām personām grūti pieejamu zonu, to var īstenot ar mājoklim un apkārtējai videi atbilstošu žogu. Pēc klietna pasūtījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums tev izgatavos gan koka, gan akmens žogus vēlamajā lielumā un apmērā.

Vispopulārākais materiāls žogu izgatavošanā ir koks. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar akmens žogiem – viegli-, un lieliski piestāv ikviena stila privātmājai. Koka sētas var izgatavot vertikālā un guļus variantā, atkarībā no klienta vēlmēm. Koka žogu dēļi tiek apstrādāti vairākkārtīgi ar atbilstoši koksnei paredzētiem apmetumiem un vairākām krāsas kārtām, kas nodrošinās tā ilglaicīgu kalpošanu, garantē augstu nolietošanās izturību un koksnes slāņu izturīgumu.

Ja piemājas teritorija ir neliela, var nolemt par masīvāku sētas risinājumu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā dekoratīvs elements mājas zonā vai paaugstinājums uz bruģēta celiņa. Īstenojot ideju par žogu no akmens konstrukcijām, var izvēlēties – ar akmeņiem aizpildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Gabioni akmens konstrukcijas var izgatavot visos izmēros gan sētai, gan arī dārzam un piemājas teritorijas iekopšanai u.c. – Tvora.lv!

Moduļu sētas – vizuāli estētiski un iespaidīgi

Bloku un moduļu žogu sistēmām ir neskaitāmas priekšrocības: konstrukcijas ilgkalpošana un izturība, estētisks izskats un liela krāsu izvēle. Sētas uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus plātņu dēļi (Aluzinic), kam ir augstas pretkorozijas īpašības. Izvēloties bloku sistēmas sētu, klients var izraudzīties abpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu novietojumu ar konkrētu atstarpēm . Bloksistēmas žogu celtniecībā tiek izmantoti granīta piedevas, dabiskā griezuma būvniecības – SU un TO – bloku sistēmas..

*Žoga būvniecības blokiem SU ir daudzveidīga toņu izvēle un efektīga materiāla faktūra. Žoga bloki ir ērti montējami, kas nodrošinās ātrā laikā uzstādīt mājas žogu. Vislielākā priekšrocība – nav vajadzīgas būvniecības šuves.

*TO celtniecības blokus var izmantot kā apdares materiālu ēku fasādēm, žogu būvniecībā, ekas cokola stāviem utt.

Plastmasas žogi un citi risinājumi teritorijas ierobežošanai mājas lapā www.tvora.lv!