IEGĀDĀJIES TŪRISMA APRĪKOJUMU – ATRODI NEPIECIEŠAMO INTERNETA VEIKALĀ!

skrituļslidasInterneta veikalā 1a.lv tev ir iespēja piemeklēt dažnedažādas iekārtas un preces aktīvai atpūtai, atpūtai pie dabas un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem makšķerējot. Ir tomēr vērts izvēlēties iepirkties internetā – tur tu ieraudzīsi daudzveidīgu preču klāstu par ļoti draudzīgām cenām. Kā viena no plašā preču sortimenta precēm ir velosipēdi.

 Te tev ir iespēja pirkt neskaitāmus bērnu velosipēdu veidus, kuriem var regulēt gan stūres augstumu, gan sēdekli attiecīgi bērna augumam.   Pērkot bērnu velosipēdu, izvēlies pēc velosipēda veida: kalnu (MTB), BMX u.tml. Bergamont, Author Catty 5 u.c. preču zīmes. Klāstā arī velosipēdi pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi.

Taču tiem, kas labprātāk nododas akrobātiskiem trikiem turpat pagalmā, labs kardio treniņa līdzeklis ir batuts. Batuti, lai cik tas savādi neizklausītos, ir efektīvs līdzeklis izturības un balansa uzlabošanai Atkarībā no tā, cik lielu batutu dod iespēju novietot pagalma teritorija, 1a.lv izvēlē dažāda izmēra batuti. Laba ģimeniska atpūtas pavadīšana ir skrituļošana, kas neprasa lielus naudas ieguldījumus. 1a.lv preču piedāvājumā dažāda tipa skrituļslidas bērniem, sievietēm un vīriešiem, kā arī unisex skrituļslidas

Pasūti savas skrituļslidas šeit- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/skritulslidas

Guļammaisi, teltis ir viena no pieprasītākajām precēm, uzsākoties tūrisma-pārgājienu sezonai. Kas ir tīri saprotamu iemeslu dēļ – ir taču nepieciešamas naktsmītnes! Kā piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem draugu lokā, automašīnā vai uz zemes nebūs diez ko patīkami un ērti, tieši tāpēc iegādājies kādu no 1a.lv sortimentā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas komfortam! Turpat var sameklēt arī matračus un somas, kas ir neizsīkstoša nakts pārgājienu sastāvdaļa. Vērts piebilst, ka piemērotākās preces atrašanu garantē ērtā preču filtrēšanas sistēma. Norādi vajadzīgos parametrus un pasūti preci uzreiz!

Tiem, kam hobijs ir makšķerēšana, ielūkojies 1a.lv – tur atradīsi noderīgas lietas. Piemēram, zivju meklētāji makšķerēšanai, vai plītiņas vakariņu pagatavošanai. Zivju meklētāji var uzrādīt zivju atrašanās vietu līdz pat 570 m dziļumā. Tie garantē sameklēt labākās makšķerēšanas vietas. Pamatīgiem brīvās dabas kempinga entuziastiem vienmēr līdzi ir ēšanas piederumi un gāzes degļi. Tikai tad kempings ir izdevies!

Pie tūrisma precēm sameklē arī tūrisma pulksteņus. Tūrisma pulksteņi ir izturīgāki par parastajiem rokas pulksteņiem, tai skaitā ir iespējotas pāris funkcijas. Arīdzan vērts pirkt tūrisma GPS, kam ir opcija saglabāt maršrutus, tam ir ļoti ilgs darbības laiks, tai skaitā pārsit pušu jebkuru citu navigācijas sistēmu Atsevišķiem tūrisma GPS modeļiem no Garmin ir arī integrētais kompass, kas ikvienā diennakts laikā parādīs debespuses un neļaus nomaldīties no maršruta! Parūpējies arī par tādu aksesuāra pirkšanu kā saulesbrilles! Interneta veikalā preču klāstā arī saulesbrilles riteņbraukšanai, pārgājieniem un ikdienas nēsāšanai.

 Ne tikai tūrisma preces, bet arī datortehnika, foto un video preces, mobilie telefoni un biroju tehnika u.c. Pasūti preces draudzīgajā 1a.lv!