Iegūsti D kategorijas tiesības

D kategorijas tiesībasAutoskolā teorijas lektors un braukšanas instruktors apmāca iespējamos ceļa satiksmes dalībniekus, lai tie atbilstoši noteikumiem un droši atrasties ceļu satiksmē.
B kategorijas autoskolas audzēkņi kursos mācās teoriju un auto vadīšanas iemaņas ar transporta līdzekļiem, kuru pilna masa ir 3,5 t un noteiktais sēdvietu daudzums ir 8, neieskaitot autovadītāja vietu. Sākotnēji tiks izieti pirmās palīdzības sniegšanas apmācības, iemācīti ceļa satiksmes noteikumi un teorija.
Paralēli mācību teorijai jaunais autobraucējs var sākt auto vadīšanas apmācības nodarbības pie Izejot medicīnisko pārbaudi, Ceļu satiksmes drošības direkcijā var nokārtot mācību tiesības, ar kurām kursants var stūrēt transportlīdzekli licencēta instruktora vai autovadītāja ar vismaz 3 gadu pieredzi autovadīšanā klātbūtnē.
AUTOSKOLAS95. KODS SERTIFICĒTIEM VADĪTĀJIEM
Pilnīgi visiem šoferiem, kas ir darbinieki ES reģistrētajās kompānijās un veic pārvadājumus, nepieciešama profesionālās kategorijas apliecība. 95.koda apliecība spēkā esoša ir piecus gadus un ir iespējams saņemt lielākajā daļā autoskolu. D kategorijas tiesības ir nokārtojamas autoskolā Credo.
Veiksmīgi īstenojot autoskolas pārbaudījumus, veiksmīgi jānoliek CSDD eksāmens teorijā un transportlīdzekļa vadīšanā.
teorijas eksāmens ceļu satiksmes noteikumos.
Otrajā daļā ir 45 jautājumi, uz kuriem jāatbild laikā teorētiskais pārbaudījums profesionālajā jomā. Kad ir sekmīgi nokārtota eksāmena teorija, nobeigumā ir pārbaudījums braukšanā.
EKSĀMENA KĀRTOŠANA CSDD
Pēc sekmīgi noliktajiem autoskolas pārbaudījumiem, pilngadīgie autoskolas kursanti, var iet kārtot noslēguma pārbaudījumus. Sākotnēji ir teorijas eksāmens atbilstoši izvēlētajai kategorijai. Pēc ceļu satiksmes noteikumu nokārtošanas ir praktiskais eksāmens, kas notiek eksaminatora klātienē.
Kad eksāmens ir nokārtots, jaunais autobraucējs var iet nokārtot autovadītāja tiesības.