JA GRIBAT, LAI JŪSU ORGANIZĒTAIS NOTIKUMS BŪTU APRĪKOTS AKURĀTI, SAZINIETIES AR „AKURĀTS”!

galdu un solu nomaJa pasākuma organizēšanas gaitā obligāta kļuvusi galdu un solu noma, nojumes īre vai izolētas telts noma, svarīgi nomāt labas kvalitātes svētku inventāru, lai plānotais īstenotos veiksmīgi. It visu nepieciešamo mākslinieku, ciemiņu un rīkotāju ērtībām piedāvā svētku atbalsta serviss „Akurāts”, gādājot par ne tikai plašu  sortimentu, bet arī praktisku piegādāšanu, uzstādīšanu un demontēšanu sarunātajā brīdī un vietā.

Vienkāršs un parocīgs risinājums, lai pasākuma apmeklētājiem nav jāstāv kājās, ir galdu un solu noma. „Akurāts” piedāvātā galdu un solu noma labi iederēsies gan dārza svētkos, gan gadatirgos un citos pasākumos. Vienlaikus šo galdu un solu uzstādīšana un izjaukšana ir salīdzinoši viegli un ātri padarāma , jo metāliskās konstrukcijas tiek nofiksētas ar klipšiem.

Ciemiņu ērtībām noderēs pasākumu krēslu noma. Piedāvājumā ir dažādu tipu sēdvietas, kas labi piestāvēs jebkurā pasākumā, sākot ar vienkāršiem krēsliem sarīkojumam skolas sporta hallē un beidzot ar bāra sēdvietām smalkai ballītei. Krēslu noma ir arī pateicīgs risinājums, kā ietaupīt resursus reizēs, kad nepieciešamas sēdvietas tikai speciāliem pasākumiem, piemēram, apjomīgām sanākšanas reizēm personīgajā miteklī. Tādējādi sēdekļi nav jāiegādājas savā īpašumā un vēlāk nav jāmeklē, kur speciāli pirktos sēdekļus glabāt.

Telts noma un nojumes īre ir lielisks variants, lai, rīkojot svētkus ārā, tas izdotos arī sliktu laikapstākļu gadījumā. Iespējams izvēlēties starp teju duča atšķirīgu apmēru nojumēm visa veida svinību vajadzībām. Nojumes pieejamas gan ar grīdu, gan arī bez . „Akurāts” telts noma tiek parasti izmantota gadatirgos, precībās, tādos notikumos kā Baltic Beach Party un citviet. Tāpat teltis būs noderīgas mantu glabāšanai un daudzām citām funkcijām.

Saliekama skatuve no „Akurāts” būs piemērota, lai uz tās ar saviem priekšnesumiem uzstātos mūziķu grupas vai deju kolektīvi. Tā kā saliekama skatuve būvēta no individuāliem, savienojamiem podestiem, ko var dažādi sastiprināt, tas ļauj visdažādāko formu skatuves. Lai paslēptu smagās konstrukcijas, visriņķī tiek pielikts glīts tumša auduma aizkars. Tāpat konstrukciju adaptēšanas iespēja atļauj ierīkošanu arī ne tik līdzenās vietās.

No atklāšanas pasākumiem, produktu prezentācijām, uzņēmuma un personīgajām svinībām līdz vērienīgiem ciema svētkiem un koncertiem – neatkarīgi no tā, kāds būtu notikums un norises lokācija, pasākumu serviss „Akurāts” to teicami nodrošinās. Tāpat zinošie nozares speciālisti ne tikai konsultēs un palīdzēs pieņemt lēmumu par to, kuras nojumes īre, saliekama skatuve vai krēslu noma būtu atbilstošākā rīkotajam festivālam, bet arī transportēs un samontēs to.

Uzzini vairāk te!