Jaunākie mobilie telefoni tieši Tev

mobilie telefoniŠobrīd savu ikdienu grūti iedomāties bez dažām elektronikas ierīcēm, kas nepārprotami atvieglina saziņu cilvēku starpā un darbu. Pie pašreizējām nepieciešamākajām iekārtām var pieskaitīt telefonus un datorus, kuri noder gan ikdienai, laika kavēšanai un darbam. Ieskatoties elektronikas preču sadaļā, izlasi tevis izvēlētās preces specifikāciju:

*Pirms pasūti portatīvo datoru vērs uzmanību šādiem lielumiem:

-tam ir programmatūra. Komplektācijā esošā programmatūra neprasīs papildus finanses licencētas programmatūras uzinstalēšanai.

– kāds ir tā izmērs un svars. Ja tas bieži ir jātransportē no darba uz mājām, sanāksmēm u.tml., pērc pēc svara vieglāku un iespējami mazāku portatīvo datoru. Šādiem gadījumiem piemērots būs ar ekrāna lielumu 11,6 collu . Labs lielums, filmu skatīšanai un ikdienas darbību veikšanai. Portatīvais dators ar ekrāna lielumu 15,5 collas piemērots izmantošanai mājās. ;

*Ja portatīvais dators ir par lielu un vēlies ērti pārvadājamu iekārtu, iegādājies planšetdatoru. Tie izmērā ir krietni mazāki par portatīvajiem datoriem un var nodrošināt pietuvinātas darbības portatīvajiem: internets, e-pastu sarakste, dažādu dokumentu formātu apskate un citas Pirms pērc vienu vai otru iekārtu, svarīgi vērst uzmanību ierīces tehniskajiem datiem:

-kodolprocesoru skaits;

-darbības ilgums bez strāvas padeves;

-atmiņas kapacitāte un iespējas to paplašināt ar SD atmiņas kartēm;

-interneta, Wi-Fi u.c. savienojamības opcijas,

un citi parametri.

*Šā brīža jaunākie video DVD atskaņotāju modeļi paredz arī savienojamības opcijas ar citām iekārtām, augstvērtīgu skaņas sistēmu Dolby Digital un bezvadu interneta savienojumu Wi-Fi.. DVD atskaņotāja elegantais stils lieliski pielāgosies TV iekārtai.

Stacionārie telefoni mājai, birojam un mobilie telefoni

No elektronikas saraksta precēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo ar to var pavisam ērti un ātri sazināties praktiski no jebkuras vietas valstī un pasaulē. Būtiskākie tehniskie lielumu, kam pievērst uzmanību: telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits un citasInterneta veikals piedāvā daudzveidīgu mobilo telefonu klāstu ikviena cilvēka vajadzībām. Šā brīža aktuālākie viedtelefoni nodrošina dažādas funkcijas, kas atvieglo ikdienas darbības. Piemēram, sava e-pasta pārvaldīšana, laika prognozes, failu uzglabāšanas aplikācija kā Dropbox u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību preces specifikācijai:

*operētājsistēma un kodolprocesoru skaits- atbild par telefona darbības ātrumu un funkcionalitāti;

*mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojumu iespējas ar citām iekārtām

Šobrīd saziņa ar tuviniekiem, draugiem nereti notiek ar mobilo telefonu starpniecību vai internetu, taču dažos mājokļos vēl aktuāli ir t.s. klasiskie telefoni. Šobrīd interneta veikalā vari nopirkt gan lādējamos, gan stacionāros telefonus mājai vai birojam. Klausules tipa telefoni ir pieliekami kā pie sienas, tā noliekami uz galda. Ja ir numuri, uz kuriem zvani regulāri, vieglāk tos ierakstīt telefona atmiņā. Integrētajā telefonu grāmatā var tikt saglabāti līdz desmit telefonu numuriem. Savukārt pārnēsājamiem telefoniem ir vairākas funkcijas. Dažas no būtiskākajām: zvanītāja ID noteikšana, atkārtota zvanīšana iepriekš izsauktajam numuram, ietilpīga telefongrāmata un citi tehniskie parametri.