Kā pasargāt grīdas no kaitīgiem gružiem?

Nepiesārņotas telpas ir viegli uzkopt, un, lai to panāktu, nepieciešams novērst netīrumu izplatīšanos. Palīdzēt var gumijas paklāji – diskrēts aksesuārs, kas veiksmīgi aiztur visdažādākos gružus. Pateicoties īpašajam materiālam, gumijas paklāji nezaudē savas funkcijas nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ.

Gumijas paklāji ir aprīkoti ar vannveida padziļinājumu, kas spēj uzsūkt lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības gumijas paklāji tiek mainīti, bet regulāra tīrīšana un pareiza apkope pagarina paklāju izmantošanas laiku.

Paklāju serviss garantē vienmēr tīru paklāju

Izturīgi gumijas maināmie paklāji labi tiek galā ar netīrumiem, taču kā pareizi apkopt pašu paklāju?. Labs risinājums ir maināmo paklāju noma. Izvēloties šo pakalpojumu, Jums nekad nebūs jātīra paklāji patstāvīgi, jo tas tiks uzticēts paklāju servisa komandai! Maināmo paklāju noma ir pakalpojums, kurā ietilpst paklāju piegāde, nomaiņa un tīrīšana ar efektīviem līdzekļiem. Ja Jūs gribat atpūsties brīvajā laikā , nevis nodarboties ar paklāju tīrīšanu mājas apstākļos – maināmo paklāju noma ir domāta tieši Jums.

Vai Jūsu tualetes telpās ir labi aprīkotas ar higiēnas precēm?

Tīrībai ir liela ietekme uz cilvēku labsajūtu, tāpēc higiēnas produkti ir ļoti pieprasīti. Cīnoties ar baktērijām un nepatīkamo smaku, higiēnas produkti ir neaizvietojami. Moderni higiēnas produkti ir ne tikai efektīvi, bet arī ekoloģiski. Daudzi higiēnas produkti tiek ražoti ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu, un tos droši var izmantot arī mazi bērni un alerģiski cilvēki.

Higiēnas pamatnoteikums – tīras rokas

Ja gribat ilgu laiku iztikt ar vienu ziepju iepakojumu, Jums būs nepieciešams putu ziepju dozators. Standarta iepakojums ir 500 ml liels, un putu ziepju dozators precīzi atmēra 0,4 ml ziepju. Tāpat putu ziepju dozators nodrošina augstu higiēnas līmeni, novēršot ziepju nonākšanu uz izlietnes un grīdas.

Kāpēc vērts aprīkot tualeti ar gaisa atsvaidzinātāju?

Ienakot jebkurā telpā, cilvēki uzreiz pamana gaisa kvalitāti. Moderni gaisa atsvaidzinātāji telpām nevis maskē smakas, bet neitralizē tās. Gaisa atsvaidzinātāji telpām tagad ir pieejami ne tikai kā aerosoli, bet arī kā ierīces, kas izplata aromātu dienas garumā. Izmantojot modernizētos gaisa atsvaidzinātājus, var baudīt patīkamu aromātu tualetē .

Higiēnas produkti un maināmo paklāju noma palīdzēs Jums veiksmīgi tikt galā ar dubļiem un gružiem. Izvēlieties no plašā preču klāstā visu nepieciešamo un samaziniet uzkopšanas laiku!