Kāpēc ir izdevīgi īrēt krēslus un citu pasākumu aprīkojumu?

banketa krēsliGadījumā, kad rīkojat pasākumu un jums ir nepieciešami krēsli, uz kā sasēdināt tā dalībniekus, labākais risinājums būs. ar šī pakalpojuma palīdzību, jūs būsiet drošs, ka nepieciešamais krēslu daudzums ir vajadzīgajā vietā un laikā. Jums būs mazāk uztraukumu, arī banketa vai viesību organizēšanas izdevumi būs zemāki. Pie SIA Akurāts pieejami ne vien krēsli, bet arī cits pasākumu aprīkojums, kā arī tā piegāde un montāža.

Kompānijas Akurāts piedāvātie sēdekļi ir melnā krāsā, to rāmis ir izgatavots no metāla, sēdekļi ir tiešām neuzkrītoši. Pateicoties vienkāršajam, bet gaumīgajam dizainam, sēdekļus ir iespējams izmantot visādos pasākumos. Ar Akurāts piedāvāto krēslu palīdzību, saskaņotu telpu iekārtojumu nodrošināt ir ļoti viegli.

Akurāts sniegtā banketu krēslu noma:

•Palīdzēs dažādiem gadījumiem;

•Samazina organizēšanas izdevumus;

•Rīkot banketu vai viesības ir krietni vieglāk.

Akurāts iznomātie melnie krēsli būs piemēroti, neatkarīgi no tā, kādu banketu vai svinības organizējat. Tiem ir neuzkrītošs dizains, kurš iederēsies ikvienā interjerā. Pasākuma rīkotājiem nevajag pievērst īpašu uzmanību tam, vai sēdekļi ir piemēroti telpu interjeram.

Banketu krēslu noma pie kompānijas Akurāts ir arī ļoti labs līdzeklis, ko izmantojot pazemināt banketa vai svinību izmaksas. Organizējot pasākumu, lielāko daļu raižu un izdevumu rada vajadzīgā pasākuma aprīkojuma un mēbeļu noorganizēšana. Izmantojot šo pakalpojumu, pasākuma organizētājiem nevajag krēslus iegādāties. Tāpat nav nepieciešams īrēt telpas krēslu turēšanai pēc notikuma. Īrējot krēslus, vajag maksāt tikai par laiku, kurā tos izmantojat.

Kompānijas Akurāts piedāvātie pakalpojumi ir lielisks veids, kā ietaupīt gan naudu, kā arī laiku un enerģiju. Jūs varat iznomāt ne tikai dažādu veidu krēslus, bet arī dažādu izmēru teltis un nojumes, grīdas, banketa un bāra krēslus, stāvgaldus un parastos galdus, paklājus un izritināmos sarkanos celiņus, kā arī sildlampas un saliekamās skatuves un daudz ko citu, kas nepieciešams.