KĀPĒC PĀRORIENTĒTIES NO IKDIENAS KOMUNIKĀCIJAS LĪMEŅA UZ LIETIŠĶU VALODU?                

biznesa angļu valodaEsat dzirdējuši, ka svešvalodu zināšanas ir priekšrocība pār citiem spēlātājiem? Lietišķā angļu valoda jeb biznesa angļu valoda spēlēs lielu lomu gan mācībās, gan darbā, gan panākumu kalšanā ārvalstīs. Bieži nav pat jāapmeklē ārzemes, jo arī Latvija ir pievilcīgs tirgus ārvalstu investoriem, kuri šeit izveidojuši jaunus vai atvēruši esošu uzņēmumu filiāles.

Biznesa angļu valoda attīstītā pakāpē Jums var sniegt opcijas piedalīties prestižos komandējumos vai pat pavirzīties pa karjeras kāpnēm un kļūt pieprasītākam arī ārvalstu darba tirgos. Viens ir skaidrs – lietišķā angļu valoda ir nozīmīga prasme, kas izrādīsies lietderīga ne vienu reizi vien. Kur to apgūt? Lietišķā angļu valoda, tāpat kā angļu valodas pamati, ir aprakstīta daudzās grāmatās, tomēr mācību centrs ir prātīgāka izvēle. Kāpēc? Jo tur Jūs varēsiet sagatavoties vairākos līmeņos, vērtējot Jūsu tagadējās spējas un iepriekšējo pieredzi. Tieši tāpat kā atkopšanās treniņi pēc, piemēram, lūzuša kaula sadzīšanas, arī valodu mācīšanās pakāpeniskā tempā sniegs vispozitīvākos rezultātus.

JA PIETRŪKST ZINĀŠANU, ATTĪSTIET TĀS E -VIDES KURSOS

                Iespējams, Jūs vēlaties profesionāli komunicēt par biznesa tematiem, bet pašlaik angļu valodas spējas ir nepietiekami atbilstošas. Ja tā, neatlieciet cerības, jo stabilus pamatus var apgūt arī internetā! Angļu valoda online mūsdienās ir populārs veids, kā ielikt stabilus pamatus. Ne velti New Horizons mācību centrs no ASV ir ienākuši arī Latvijas tirgū. Mācoties ar NH.LV, Jums ir unikāla iespēja izmantot vienu no visaugstāk novērtētākajiem rīkiem. Angļu valoda online ir pieejamāka kā jebkad. Turklāt šī NH.LV online programma darbojas tikai ar attēliem, skaņām un atkārtojumiem, un, galvenokārt, bez valodas tulkošanas. Mācību centrs piedāvā izmantot šo programmatūru 4 vai 6 mēnešus pēc Jūsu izvēles. Pēc uzņēmuma pētījumiem, tas ir pietiekams laiks, lai ievērojami uzlabotu angļu valodas prasmes.

NH.LV TRĪS FILIĀLĒS UN TIEŠSAISTĒ

                Lai arī kādā līmenī būtu Jūsu angļu valodas zināšanas, NH.LV durvis ir atvērtas arī Jūsu dalībai, neatkarīgi vai Jums interesē biznesa angļu valoda, angļu valoda online vai kāda no citām 20+ valodām. Turklāt NH.LV mācību centrs pasniedz arī apmācības informāciju tehnoloģiju speciālistiem. NH.LV Latvijā atrodas 3 filiālēs. Sazinieties ar NH.LV, zvanot uz 67847600, rakstot uz info@newhorizons.lv, vai arī atstājot savus kontaktus NH.LV mājaslapā www.nh.lv!

                Šis mācību centrs attaisnos Jūsu cerības – jautājiet pēc NH.LV jau tagad