Ko uzdāvināt jubilejās?  

brauciens ar kvadracikluSimtiem interesantu ideju tavai izvēlei un iespējām. Ierasto dāvanu vietā dod priekšroku emociju rosinošām pārsteigumiem. Ielūkojies interneta dāvanu mājaslapā.Tur atradīsi nestandarta un interesantas dāvanas visāda vecuma cilvēkiem:

Interesanti ceļojumi un aktīvā atpūta

Tas, kas vienmēr paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un grupu, ar kuru pavadīts laiks. Tuvinieku tuvinošs un visnotaļ interesants pasākums ir dažādas ekskursijas, kas lieti būs noderīgs vecāku brīvdienu laikā. Oriģināla dāvana adrenalīna cienītājiem būs izbrauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar lidmašīnu.

Mīļotajam cilvēkam

Rūpēs par otru pusīti parūpējies par romantisku vai uzmundrinošu dāvanu masāžas salonā vai kādā atpūtas namā. Tuviniekiem burvīga dāvana svētkos būs vaļasprieka profesionālo apmācību abonements. Dāvana visos svētkos ir sajūsmas pilns pasākums.

Aizraujošas dāvanas draugiem

Gatavojoties svinībām, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu piedāvājumos. Humoristiska karikatūra, fotosesija dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un brīvdienu atpūta. Oriģinālo dāvanu uzskaitījums ir garāks, tādēļ nežēlo laiku un izdari pārdomātu pirkumu. Necerēta dāvana svinībās izraisīs neaptveramu izjūtu gammu un radīs jauku svētku noskaņojumu.

PRAKTISKAS DĀVANU KARTES

Ja gadās, ka nevari sameklēt attiecīgu dāvanu, izvēlies dāvanu karti. Lai arī var likties, ka tā ir sekla un bezpersoniska , tā dāvanas saņēmējam sniedz iespēju pašam nopirkt sev ilgi gribēto. Lai lieki neizšķiestu brīvo laiku dāvanu iegādāšanās drudzī, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs noderīga dažāda vecuma cilvēkiem. Lai dāvanu kartes sagādātu pārsteigumu, pirms tam to oriģināli iesaiņo.

Sievai, gādīgam vīram, mīļajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – izvēlies noderīgu dāvanu!