Kredīts bez ķīlas Tavām prasībām

kredīts bez ķīlasKredīts bez ķīlas ir aizdevums, ko var saņemt bez laikietilpīgām formalitātēm – aizpildot pieteikumu internetā. Tam nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, e-pasts, bankas konts, mobilais tālrunis, kā arī viens eiro cents reģistrācijas apstiprināšanai.
Kredīts bez ķīlas pieejams uz dažādiem termiņiem un dažādos apmēros, taču vispopulārākais ir īstermiņa aizdevums, kas ļauj aizņemties līdz dažiem simtiem eiro un jāatmaksā 30 dienu laikā. Tas noder, ja jāatmaksā kāds steidzams rēķins, taču līdz algai vēl dažas dienas. Taču nebanku piedāvājumā arī patēriņa kredīti, kas tiek izsniegti uz garāku termiņu, piemēram, dažiem mēnešiem vai gadiem. To var izmantot, lai veiktu mājokļa remontu vai kādu lielāku pirkumu. Pirms kredīta noformēšanas gan jāsaskaņo savas vēlmes ar iespējām un jāizvēlas optimāls ikmēneša maksājums un termiņš.
Vērts pieminēt arī SMS kredītu, kas ir iespēja noformēt aizdevumu pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Šī opcija ir vairāku aizdevēju piedāvājumā, taču attiecas tikai uz reģistrētiem lietotājiem – tiem, kuri šī aizdevēja pakalpojumus izmanto atkārtoti. Ja zini, ka vēlēsies izmantot opciju kredītam pieteikties tikai, nosūtot īsziņu, izvēlies aizdevēju, kas šo variantu piedāvā.
Pirms noformē aizdevumu, iepazīsties ar vairākiem piedāvājumiem, pievēršot uzmanību ne vien summai un termiņam, bet arī procentu likmei un citiem nosacījumiem. Būtiska nozīme ir arī aizdevēja reputācijai – visdrošāk ir kredītu noformēt pie labi zināma aizdevēja.

Kredīta noformēšana

Neatkarīgi no izvēlētās summas un atmaksas termiņa, kredīts bez ķīlas pieejams ātri – ja aizdevumam pieteiksies aizdevēja darba laikā, lēmums par kredīta piešķiršanu būs zināms vien dažu minūšu laikā. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi pavisam drīz. Taču jāņem vērā, ka pārskaitījuma ātrums atkarīgs no bankas darbības.
Pirms pieteikties aizdevumam, jāizvērtē savas iespējas – ne vien vajadzīgā summa un atmaksas termiņš, bet arī atbilstība visiem aizdevēja noteikumiem. Kredīts bez ķīlasvisbiežāk tiek izsniegts tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Tik pat svarīgs ir atbilstošs ienākumu līmenis un pozitīva kredītvēsture. Ja atbilsti šīm prasībām, visticamāk, kredīts bez ķīlas Tev tiks piešķirts, taču arī pašam ir nepieciešams izvērtēt savas iespējas, kā arī iepazīties ar visiem līguma noteikumiem. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas!