KVALITATĪVAS KANVAS IEGĀDĀJIES CANVASWAY.COM

canvaswayKatras telpas interjeram sevišķu noskaņu noteikti piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot augstas kvalitātes īpašas krāsas. Kanvas tiek uzvilktas uz dažāda izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.
Ja esi nolēmis savu interjeru izdaiļot ar gaumīgu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu, vērts ieskatīties canvasway.com piedāvājumos!
Canvasway.com nodrošina lielisku iespēju saņemt tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram piemērotu kanvas gleznu – tiek realizēti individuāli pasūtījumi.
Canvasway.com strādā tikai ar augstas kvalitātes materiāliem , nodrošinot teicamu rezultātu. Kā minēts, ikvienam pastāv divas iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no personīgā fotoalbuma un pārvērst to oriģinālā mākslas darbā, kas pārsteigs ne tikai tuviniekus, bet arī ciemiņus, vai arī izvēlēties kādu no jau gatavajām kanvām – tās var aplūkot canvasway.com galerijā.
Vēlotos iegādāties kanvu, aktuāls jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no vairākiem faktoriem – piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Vislabāk kanvas cenu iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar canvasway.com komandu.
Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nevari izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam ir vistīkamākā.
Pēc dāvanas kartes apmaksas, adresāts to saņems savā e-pastā. Tajā būs norādīts unikālais dāvanu kartes numurs, kurš būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems to izmantot.
Svarīgi, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot kvalitatīvu audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Lai kanvas kalpotu labi, būtiska ir arī to kopšana – vēlams to darīt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiebilst, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā aizsargās kanvu no putekļiem un kaitīgā UV starojuma.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 – 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izgatavošanas laikam un piegādei, kanva var kļūt par pārsteidzošu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja tiek pasūtīta burtiski beidzamā brīdī.
Mūsdienīgi risinājumi, teicama kvalitāte, ātra un ērta piegāde – lieliskas kanvas iegādājies canvasway.com