KVALITATĪVAS NOJUMES UN CITS APRĪKOJUMS SVĒTKIEM

krēslu noma pie akuratspasakumsTelts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Mūsu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akuratspasakums”, kas savus pakalpojumus nodrošina visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

AKURATSPASAKUMS IZNOMĀ TELTIS UN NOJUMES KĀZĀM UN CITĀM SVINĪBĀM

“Akuratspasakums” ir tava iespēja izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir dažādi telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akuratspasakums” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akuratspasakums” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti –ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības situāijā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli labi papildinās arī attiecīgas sienas izvēle. Tā var būt gan klasiskā siena, gan atsieta vai pat ar logu.

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  IZNOMĀJAMI ARĪ PAKLĀJI, STĀVGALDI, KRĒSLI

Piešķir pasākumam vajadzīgo atmosfēru – izvēlies pareizi atbilstošu paklāju! Radi svinīgu, romantisku vai pat lietišķu noskaņu. Ar paklāju krāsu piedāvājumu ir iespējams iepazīties SIA „Akuratspasakums” mājas lapā. Izvēlies sev tīkamāko paklāju!

nevajadzētu aizmirst par telts vai nojumes aprīkojumu un dekorācijām grieztiem un sienām, bet ja tas ir privāts pasākums, tad tu vari sarīkot tematisko ballīti. Tad lieliski noderēs banketu krēsli. „Akuratspasakums” nodrošina klasiskā varianta banketu krēslus – melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi. Šāds krēslu modelis iederēs pilnīgi visās svinībās, neatkarīgi no tā kāda noskaņa paredzēta iecerētajam pasākumam. Dizainiski gaumīgi ir arī SIA „Akuratspasakums” bāra krēsli tumši pelēkā krāsā. Ienāc mājaslapā un uzzini vairāk par banketu krēslu nomu.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akuratspasakums” teltis šajā ziņā noteikti attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akuratspasakums” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akuratspasakums” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis pielieto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.