Lai arī kādu pasākumu vēlaties organizēt — Akurats.lv sniegs visu, kas nepieciešams

skatuveŠī uzņēmuma darbības sfēra ir telšu iznomāšana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Iespējams, ka Akurats.lv vārdu dzirdat pirmo reizi, bet uzņēmumu labi spēj raksturot tā sadarbības partneri. Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, Dziesmusvētki — šo pasākumu veidotāji izvēlējušies Akurats.lv piedāvātās iespējas, turklāt to sniegtos piedāvājumus augstu novērtē kāzu, pilsētas svētku, sporta spēļu, koncertu un tamlīdzīgu pasākumu organizatori.

Telts noma visa veida pasākumiem

Gadījumos, kad nepieciešama telts noma, vērts zināt, ka uzņēmuma piedāvājumā iespējams atrast dažādus telšu veidus. Pašas mazākās ir vien 9 kvadrātmetrus lielas, lielākās sasniedz 1500 m2. Jāzina arī, ka telts noma nozīmē iespējamību katru no teltīm pielāgot konkrētām vajadzībām — ieklājot grīdu, uzstādot sienas (ar vai bez logiem), ievietojot krēslus vai galdus, kā arī ievietojot lampas telts apsildīšanai un apgaismošanai. Telts noma ietver arī telts piegādi, montāžu, nojaukšanu un aizgādāšanu.

Pieejama arī krēslu noma

Tiem, kuriem vajadzīga krēslu noma, tiek piedāvāti vairāku veidu krēsli: vienkārši saliekami krēsli, kas noderēs jebkuram pasākumam; banketu krēsli, pateicoties mīkstajiem materiāliem, ir ērtāki; bāra krēsli noderēs bāros vai kafejnīcās. Krēslu noma piedāvā nomāt arī klubkrēslus. Kā arī, ja krēslu noma tiek izmantota uzņēmuma Akurāts ietvaros, nodrošināta tiek krēslu atvešana, uzstādīšana un novākšana, ja tas nepieciešams.

Apsildīšanu spēj nodrošināt gāzes sildītāji

Ja brīvdabas sarīkojums norisinās vēsā laikā, teltis un nojumes iespējams apsildīt — tādu variantu sniedz gāzes sildītāji. Taču jāzina — gāzes sildītāji ir izmantojami tikai ārtelpās, kā arī jāņem vērā visi Akurats.lv mājas lapā norādītie drošības pasākumi. Gāzes sildītāji uzstādāmi vien ar profesionāļu palīdzību, bet mainīt gāzes balonus drīkst arī pasākuma rīkotāji.

Paredzēta uzstāšanās? Noderēs saliekamā skatuve

Mūsdienās praktiski jebkurš pasākums ietver vajadzību pēc skatuves. Tādos gadījumos palīdzēs saliekamā skatuve. Tā kā saliekamā skatuve tiek celta no vairākiem moduļiem, skatuves formu iespējams izveidot dažādos variantos, piemēram, C, T, U, L un citās formās. Saliekamā skatuve, lai būtu vizuāli glīta, pa perimetru tā tiek apklāta ar melnu audumu, tādā veidā nosedzot metāla konstrukcijas. Savukārt kāpnes, kuras var pievienot skatuvei, atvieglos nokļūšanu uz tās. Vairāk uzzini te!

Kafejnīcām vai bāriem noderēs bāra krēsli

Bāros un kafejnīcās lieti noder bāra krēsli. Uzsākot uzņēmējdarbību, dažkārt nav iespējams visu inventāru iegādāties uzreiz. Tādos gadījumos jāatgādina, ka bāra krēsli plašā klāstā pieejami Akurats.lv. Bāra krēsli var tikt izmantoti cilvēku sasēdināšanai arī kādos lielākos sarīkojumos.

Teltis — kādas vien nepieciešamas

Teltis Akurats.lv pieejamas dažādos vairantos. Konkrētiem sarīkojumiem tiek piedāvātas dažādas teltis, un ar to parametriem varat iepazīties Akurats.lv, taču vērts zināt — teltis dažādos veidos var tikt uzlabotas— īrējot gāzes sildītājus, tās iespējams sildīt, var tikt ieklāta grīda utt.