Līzings vai kredīts auto iegādei – ātri un viegli

Auto līzings ir viens no kredītu veidiem, kuros ieņēmumi var būt nepietiekoši, lai garantētu iespējas atmaksāt kredītu, un šo aizdevumu gadījumā var būt vajadzīga gana vērtīga ķīla. Parasti līzinga ķīla ir pati automašīna, tādējādi situācijās, ja auto līzings nevar tikt segts līgumā noteiktajā laikā, kredītdevējs var konfiscēt īpašumā esošo automašīnu.

Situācijās, kad tiek izsniegts auto kredīts, tiek analizēti gan aizņēmēja ienākumi un kredītvēsture, gan plānotās mašīnas cena. Jo lielāka ir auto cena, jo lielāka varbūtība, ka būs vajadzīga papildus ķīla, kā arī būs vēlami daudz lielāki katra mēneša ienākumi, lai aizdevējs piekristu atbalstīt šo pirkumu. Lai aprēķinātu kredītlimitus mašīnas iegādei, aizdevēji izmanto speciālas formulas, kas daudzviet tiek definētas, kā auto līzinga kalkulators. Savadot datus par plānoto auto, regulārajiem ieņēmumiem un kredītsaistībām, tiek aprēķināta summa, kuru varat aizņemties, lai iegādātos šo vai līdzvērtīgu auto.

Auto ir apjomīgs un vērtīgs pirkums, tāpēc daudziem variants aizņemties naudu ir vienīgā opcija. Tomēr jāievēro, ka mašīnas iegādes krediti no 19 gadiem bez darba vietas var tikt atteikti, jo šis aizdevuma veids, atšķirībā no īstermiņa un ātrajiem kredītiem, prasa daudz drošākas garantijas. Ja spēsiet uzrādīt nodrošinātus un pietiekami stabilus ienākumus, kā arī pozitīvu kredītvēsturi, automašīnas līzinga iegūšana būs viegla un neaizņems daudz laika.