Maināmie paklāji un to noma Rīgā

Reducē saimniecības precēm atvēlētos naudas līdzekļus par 20 procentiem! Piesaki A/S “Berendsen Tekstila Serviss” sniegtos maināmo paklāju nomas un higiēnas servisa pakalpojumus un nodrošini uzkoptas telpas ik dienas! Berendsen klientiem piedāvā dažādus pakalpojumus, sākot ar maināmo paklāju nomu un paklāju servisu un tāpat arī ar higiēnas produktiem un to nomu.

Lai tīrību tualešu telpā firmā, bārā vai citā sabiedriskā vietā, tirdzniecības centrā u.c., būtu ieteicams Berendsen higiēnas ierīces, inventārs un to serviss. Bez tam grīdas tīrīšanai uzņēmuma Berendsen pakalpojumu sortimentā mopu serviss. Mops ir darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai, turklāt diezgan labi savāc putekļus. Dodot priekšroku Berendsen mopu servisam, nevajadzēs raizēties par tā uzkopšanu . Uzņēmums dod iespēju pieteikt mopa nomu un servisu. Grīdas sausās kopšanas mopu samērā komfortabli lietot, uzkopjot skolu telpas, tirdzniecības vietas, veicot grīdas tīrīšanu viesnīcās, dažādu preču mazumtirdzniecības vietās u.c.

Paklājs ir svarīgs jebkurā sezonā, jo nodrošina gan gružu un netīrumu savākšanu un aizsargā grīdas virsmas segumu pret mitruma un netīrumu radītajiem bojājumiem, grīdas seguma nolietojumu. Piedāvājumā tāda veida paklāju noma un serviss:

  1. sarkanais paklājs nozīmīgiem uz banketa svinībām, veikala atklāšanas ceremoniju u.c. Sarkanie paklāji izgatavoti no neilona šķiedras pavedieniem, kuri neļauj rasties statiskajai elektrībai;
  2. Berendsen klientiem piedāvā komforta paklāju nomu, tie pasargās no kritieniem – lietojams uz slidenām grīdas virsmām Gumijas komforta paklājs teicami amortizē triecienus, tāpēc jo īpaši rekomendējams aiz bāra letēm;
  3. krāsainie paklāji, kas domāti, lai izceltu firmu starp pārējiem un izveidotu teicamu iespaidu.;
  4. gumijas paklāji skreiperi, kas iedarbīgi nodrošina iekštelpu tīrību. Lietais paklāja protektors efektīvi atbrīvo apavu zoles no ielas netīrumiem.

Berendsen serviss pieejams ne tikai Rīgā

Neatkarīgi no tā, vai vajadzīgi paklāji Rīgā vai kādā citā Latvijas pilsētā, vari pieteikties konsultācijai pie Berendsen (EPS) ekspertiem – noteikti ieteiks atbilstošāko variantu! Ja vēlies būt drošs par Berendsen paklāju kvalitāti, uzņēmuma mājaslapā varēsi atrast apakšsadaļu “Paklāju pētnieki”, kurā ir īstenoti kvalitatīvi pārbaudījumi ar Berendsen paklājiem, lai izvērtētu to izturīgumu un pārliecinātos par ieguvumiem, tos lietojot.

Berendsen Tekstila Serviss dod iespēju nomāt dažāda veida un krāsu maināmos paklājus, nomāt mopu-grīdas sausās uzkopšanas darbarīku, kā arī dod iespēju izvēlēties tualešu higiēnas aprīkojuma nomu un servisu. būtisku informāciju par pakalpojumiem un servisa nodrošināšanu tavā atrašanās vietā ir iespējams noskaidrot firmas portālā www.berendsen.lv. Vari iesūtīt radušos jautājumu pa e-pastu info@berendsen.lv.