MODERNI RISINĀJUMI IKVIENAM

Brīžos, kad pēc iespējas ātrāk vajadzīga nauda, par lielisku atbildi var kļūt ātrie kredīti, ko vienkārši var noformēt ar interneta palīdzību. Ātrie kredīti īpaši noderīgs īstermiņa finansiālu grūtību situācijā, kad mazliet pietrūkst līdz algai. Šobrīd, kad kredītu piedāvājums ir plašs, svarīgi izvēlēties tādu aizdevēju, pie kura pieejams labs aizdevums. Viens no novērtētākajiem aizdevējiem ir Kredits365. Kredits365 sortimentā ērti saņemams ātrais kredīts – labs aizdevums vien dažās minūtēs.

Kredīts pie Kredits365 ir uzticams un ērts veids, kā ātri nodrošināt sevi ar nepieciešamo naudas summu. Šobrīd kredīts internetā, noformējot pie šī aizdevēja, ir tikpat droši kā bankā! Cienot klientus , tiek piešķirta dalība lojalitātes programmā, kas nozīmē, ka kredīti internetā noformējami ar īpaši draudzīgiem noteikumiem. Jaunajiem klientiem kredīts tiek piešķirts līdz 300 EUR apmērā, savukārt pastāvīgajiem klientiem maksimālā summa ir 400 eiro. Šie kredīti internetā tiek izsniegti uz 30 dienām, tiek nodrošināta arī iespēja pagarināt atmaksas termiņu.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOSACĪJUMI

Lai būtu pieejams ātrais aizdevums pie Kredits365, jāreģistrējas un jāaizpilda visa prasītā informācija, lai Kredits365 spētu izvērtēt Tavu pieteikumu. Ātrais aizdevums pie šī kredītdevēja pieejams  Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem no 21- 65 gadiem, ar pietiekamu ienākumu līmeni un labu kredītvēsturi. Tāpat, lai būtu pieejams ātrais aizdevums, vajadzīgs bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, kā arī e-pasts un mobilais telefons. Īsu brīdi pēc pieteikuma nosūtīšanas, saņemsi atbildi par to, vai ātrais kredīts ir piešķirts. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi vien 15 minūtēs.

Reģistrētiem lietotājiem, kuri jau ir izmantojuši pakalpojumu – kredīti internetā, pieejams vēl viens Kredits365 pakalpojums – SMS kredīts. SMS kredīts piesakāmsar vienas īsziņas palīdzību. Sevišķi noderīgs SMS kredīts ir brīvdienās vai ceļojuma laikā.

Kredits365 – labs aizdevums ikvienam! Kredītdevēja mājas lapa veidota tā, lai sniegtu visu vajadzīgo informāciju veiksmīgai kredīta noformēšanai. Kredits365 izmanto modernus tehnoloģiskos risinājumus, lai nodrošinātu kredītu izsniegšanas procesu. Tādā veidā ātrie kredīti noformējami vienkārši un ērti.

Klientu ērtībām aizdevēja konti ir vairākās bankās – Swedbank, SEB banka un Citadele. Ātrais aizdevums šo banku klientiem pieejams visātrāk. Taču, ja esi citas bankas klients, arī tad ir pieejams ātrais kredīts, tikai nauda tiks ieskaitīta nedaudz lēnāk.

AIZŅEMIES ATBILDĪGI

Kredits365 – labs aizdevums ikvienam, kurš vēlas aizņemties ātri un izdevīgi – ātrie kredīti un SMS kredīti palīdzēs tad, kad nauda nepieciešama uzreiz. Ātrais kredīts pie šī aizdevēja ļaus realizēt visdažādākās ieceres, taču jāatceras, ka kredīti internetā, tāpat kā jebkurš cits kredīts, ir atbildība. Noformē to tikai gadījumā, ja zini, ka varēsi to atmaksāt.