MOPS KOMPLEKTĀ AR PAKLĀJU ĻAUJ UZTURĒT TĪRĪBU UZ JEBKURA GRĪDAS SEGUMA

imagesBerendsen paklāju serviss attiecīgajā lauciņā darbojas nu jau vairāk kā 20 gadus. Berendsen pamatā nodarbojas ar maināmo paklāju servisa nodrošināšanu, taču jāpiemin arī mopu, tualetes higiēnas ierīču un kokvilnas dvieļu noma. Lai saviem klientiem nodrošinātu pakalpojumu augstāko kvalitāti, ieguldīta nauda dažādu inovatīvu tehnoloģiju pirkšanai, turklāt nemitīgi tiek piedāvāti arī līdz šim nebijuši pakalpojumi; svarīgi arī, ka pakalpojumi tiek sniegti gan Latvijas galvaspilsētā, gan citur Latvijā.

Mops — kas tas ir?

Bieži vien, saklausot terminu mops, cilvēki nesaprot — kas tad tas īsti ir. Mops — tas ir lupatai līdzīgs priekšmets, kas nodrošinās grīdas seguma tīrību. Ja runājam par materiālu, no kura mops tiek ražots, jāpiemin, ka tas kvalitatīvi savāc praktiski visus putekļus. Turklāt, kas nav mazsvarīgi — mops der praktiski jebkurām virsmām: betonam, parketam, linolejam, kā arī koka un flīžu grīdām. Mops, lai gan piesūcināts ar speciālu šķidrumu, kas ļauj efektīvāk savākt putekļus, pēc tā izmantošanas grīdu atstāj pavisam sausu!

Paklāji Rīgā — plašā izvēlē Berendsen

Paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās tiek piedāvāti apjomīgā klāstā. Dažādām situācijām pieejami dažādu materiālu paklāji, var izvēlēties arī to izmērus, krāsu, kā arī apdruku, ja tāda vajadzīga. Izvēloties šo pakalpojumu, iespējama gan piegāde līdz klientam, gan arī maiņa un mazgāšana. Savukārt aplūkojot paklāju pētnieku «Matbusters» sagatavotos video, jums kļūs skaidrs, kādēļ izvēlēties tieši šos paklājus. Vajadzīgi paklāji Rīgā? Dodiet ziņu Berendsen!

Dizaina paklāji padarīs telpas personiskākas

Dizaina paklāji noderēs tiem, kuri grib konkrētas telpas padarīt personiskākas, tajā pašā laikā nezaudējot arī netīrumu savākšanas un grīdas aizsardzības funkcijas. Uzņēmuma piedāvājumā atrodas vairāki rakstaini un svītraini dizaina paklāji, viesu sagaidīšanai noderēs dizaina paklāji, ko rotā sauklis «Laipni Lūdzam», bērnudārziem, skolām un sporta iestādēm piestāvēs grīdas sega ar «Klasītēm», konditorejām aktuāli būs dizaina paklāji, kuros attēlota kafijas krūze. Jāpiemetina — dizaina paklāji īrējami plašās krāsu un izmēru variācijās, tādā veidā parūpējoties par iespēju katram iegūt sev piemērotāko variantu!

Plaša profila higiēnas preces katrām vajadzībām

Taču paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās vai mops nav vienīgie produkti, kuru īri sniedz Berendsen. Tāpat Berendsen piedāvājumā atrodamas dažādas higiēnas preces, piemēram, dažādi dozēšanas trauki, turētāji salvetēm, ruļļiem un tualetes papīram, miskastes, gaisa atsvaidzinātāji, kā arī citi ar higiēnu saistīti produkti. Kopumā uzņēmuma piedāvajumā iespējams atrast 14 vairāku veidu higiēnas preces, turklāt, lai padarītu tualešu telpas tīkamākas, jebkurš no produktiem pieejams 10 dažādos krāsu toņos.