NAMU APSAIMNIEKOŠANA GAN PRIVĀTPERSONĀM, GAN UZŅĒMUMIEM – NAMU APSAIMNIEKOŠANAS SERVISS LUCIDA

lucida_logo_white_50-1Lai dzīvot daudzdzīvokļu namā būtu droši un problēmas savlaicīgi tiktu novērstas,  nepieciešams nama apsaimniekotājs. Atbildīgs apsaimniekotājs ņems vērā visu iedzīvotāju viedokļus un prasības, kā arī meklēs savlaicīgus un efektīvus risinājumus ikvienai situācijai.

Protams, vislabāk šos darbus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā visu nama iedzīvotāju prasības un vajadzības, kā arī nodrošinās kvalitatīvu uzticēto uzdevumu īstenošanu.

Ja arī tev aktuāla namu apsaimniekošana, vērts iepazīties ar Lucida piedāvājumiem!

Lucida nodrošinātā apsaimniekošana ietver tādus pakalpojumus kā apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana, kā arī citas lietas pēc nepieciešamības. Svarīgi, ka Lucida komanda apvieno pieredzējušus darbiniekus ar augstu atbildības sajūtu. Tas nozīmē, ka varēsi būt drošs, ka darbs tiks veikts savlaicīgi un teicamā kvalitātē.

Uzņēmums Lucida noderēs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontdarbu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvā arī to. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja šo darbu uzticēsi Lucida darbiniekiem, varēsi būt drošs, ka nomazgātas būs pat vissarežģītāk aizsniedzamās logu rūtis. Svarīgi arī, ka tiks izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un piemērots inventārs – tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Vērts pieminēt, ka, Lucida piedāvā arī dažādu veidu speciālos darbus. Piemēram, ziemā ļoti daudziem aktuāla kļūst jumtu tīrīšana. Tāpat Lucida piedāvā arī pārvākšanās, kā arī deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mēbeļu un paklāju tīrīšana arī prasa pūles, arī šos darbus vari uzticēt zinošiem speciālistiem. Kopā ar Lucida kā mēbeļu, tā arī paklāju tīrīšana vairs nebūs problēma, jo pieredzējušie darbinieki zina efektīvākās metodes un līdzekļus maksimāli efektīvam rezultātam.

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/paklaju-tirisana/

Gādājot par klientiem, Lucida piedāvā arī darba apģērbus. Ja tu strādā  vietā, kur darba apģērbs ir obligāta prasība, ielūkojies Lucida piedāvājumā un izvēlies  kvalitatīvu un ērtu apģērbu darbam. Piedāvājumā dažāda veida darba apģērbi – gan bikses un jakas, gan kombinezoni.

Namu apsaimniekošana, paklāju tīrīšana un citi telpu uzkopšanas darbi, kā arī dažādi citi piedāvājumi sakoptai un drošai videi – Lucida.lv.