Neatkarīgās ūdensapgādes sistēmas instalācija

ūdens apgādes sistēmasPrivātmājas dzeramā ūdens jautājumu var viegli nokārtot ar ūdens piegādes sistēmas kompleksu. Viens no šāda servisa uzstādītājiem ir Udensjums.lv, kas piedāvā vajadzīgās konsultācijas atbilstošāko risinājumu īstenošanai konkrēti klienta vajadzībām. Pašlaik dzeramo ūdeni iegūst no trīs zemes kārtām. Visos ūdens ieguves uzstādīšanas variantos ir ieguvumi un trūkumi, taču allaž finālā ir ikdienas lietošanai domāts, aizsargāts no jebkādiem piemaisījumiem ūdens.

Dziļurbums dolomīta slānī ir populārākais ūdens ieguves variants, tai skaitā ideāls variants privātmājas, vasarnīcas u.c. uzturā lietojamā ūdens jautājuma izkliedēšanā.

Dziļurbumu ierīkošana Udensjums.lv

Zemes pamatiežos izveidotos urbumus dēvē par dziļurbumiem jeb artēziskajiem urbumiem. Tas ir brīvs no bakterioloģiskā piemaisījuma, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbuma ierīkošana tiek veikta ūdensnesoša horizonta dziļumā, kurā ievieto tērauda vai nerūsējošā tērauda, bezsienu plastikāta caurules, vai specifiskas filtra daļas . Noteiktās lokācijas vietās dziļurbumā iegūtajā ūdenī iespējams kaļķa un dzelzs piesātinājums, ko lieliski var apiet ar piemērotu filtru ierīkošanu.

Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu ierīkos pāris dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (parasti desmit dienu laikā). Dziļurbums ir ieteicamākais variants ūdens apgādei, jo tam ir lielāks ekspluatācijas laikaposms, vienmērīga un praktiski neizsīkstoša ūdens pienākšana. Kaut gan izdevumi ir lielāki par alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgtermiņā pilnīgi noteikti atmaksāsies ieguldīt lielākas finanses.