NEVARI IZDOMĀT, KO DĀVINĀT ZIEMASSVĒTKOS? APMEKLĒ DĀVANUSERVISS.LV!

ko dāvināt ziemassvētkosDrīz būs gada beigas, tādēļ ar katru dienu biežāk prātu nodarbina jautājums, ko dāvināt Ziemassvētkos? Ja vēlies ko neparastāku par ierastajām Ziemassvētku dāvanām, iegriezies lielākajā piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikalā Latvijā DāvanuServiss.lv! Šeit visplašākajā izvēlē iegādājamas tādas praktiski noderīgas dāvanas kā karsto akmeņu masāža, make up kursi vai romantiska atpūta diviem. Ja plāno kādu iesaistīt jautrākā izklaidē, ideālas būs vakariņas tumsā vai dažādi kvesti.

MAKE UP KURSI DAŽĀDĀM GAUMĒM

Ja vēlies iepriecināt kādu, kas grib uzlabot savas zināšanas skaistumkopšanas jomā, lieliski atbilstoša dāvana būs make up kursi. DāvanuServiss.lv piedāvā izvēlēties stila, sejas kopšanas un vizāžas kursus, kuri ļaus papildināt gan praktiskas iemaņas, gan teorētiskās zināšanas. Dāvanu sortimentā atrodami ne tikai ar ikdienu saistīti make up kursi, bet arī tādi, kas noderēs svinīgākos brīžos, piemēram, kursi, kuros var apgūt individuālo grimu.

KARSTO AKMEŅU MASĀŽA PALĪDZĒS ATGŪT HARMONIJU UN VESELĪBU!

Karsto akmeņu masāža ir noderīga tādēļ, ka atbrīvo saspringtus muskuļus, novērš sāpes locītavās, veicina vispārēju organisma atjaunošanos un veselības atgūšanu. Karsto akmeņu masāža palīdzēs visiem, kas kāro sasildīt savu ķermeni un atbrīvot to no paguruma un jebkādām sāpēm. Karsto akmeņu masāža ir brīnišķīga dāvana, ko dāvināt Ziemassvētkos gan jaunam, gan gados vecākam cilvēkam!

VAKARIŅAS TUMSĀ ATBRĪVOS TAVU IZTĒLI!

Ko dāvināt Ziemassvētkos? Vai šis jautājums joprojām nomoka Tevi? Izvēlies ko oriģinālu un uzdāvini vakariņas tumsā. Vakariņas tumsā būs nepieredzēts piedzīvojums garšai, ožai, dzirdei un taustei, kas apdāvinātajam dos 100% jautrību. Vakariņas tumsā ir notikums, kurš Tevi pārņems savā varā un palīdz piemirst apkārt notiekošo. Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas sapņo izbaudīt vakaru sevišķā atmosfērā.

DĀVANA MĪĻOTAJAI – ROMANTISKA ATPŪTA DIVIEM

Neaizmirstama dāvana, kuru var uzdāvināt arī sev – romantiska atpūta diviem. DāvanuServiss.lv nodrošina plašu dāvanu karšu piedāvājumu – romantiska atpūta diviem būs lieliska, ja izraudzīsies romantisku vakaru divatā ar relaksējošu SPA atpūtu, atpūtu lauku mājiņā ar pirts rituālu vai nakts peldi sveču gaismā vai jebkuru citu piedāvāto iespēju.

KVESTI – DĀVANA AR AKTĪVU LĪDZDALĪBU!

Ja plāno uzdāvināt ko patiešām pārsteidzošu un aizraujošu, pareiza izvēle būs kvesti. Kvesti ir spēle komandai un tās uzdevums ir atšķetināt noteiktu uzdevumu, piemēram, atrisināt mīklu, atrast noteiktu priekšmetu, izkļūt no telpas. DāvanuServiss.lv interneta veikalā pieejamas gandrīz pussimts šādas aizraujošas dāvanas – piedzīvojumu kvesti, realitātes kvesti, militārie kvesti, loģikas kvesti. Kvesti ir dāvana, kas pārsteigs daudzus!

Ja vēl nēesi izdomājusi, ko dāvināt Ziemassvētkos, ienāc DāvanuServiss.lv!