Octa apdrošināšana ir iegādāta – tas jau ir redzams datu bāzēs. Savukārt dodoties ārpus Latvijas gan ir vajadzīgs rakstveida apliecinājums, ka octa polise patiešām ir noformēta.

 

 Octa apdrošināšanaApdrošināšana octa – izvēlies to internetā!

Apdrošināšana Octa ir populārākais no apdrošināšanas veidiem – tā vajadzīga, lai varētu piedalīties ceļu satiksmē. Tādēļ, ja arī Tev aktuāla octa polise, pārliecinies, kur un kā tā noformējama un, kas jāņem vērā, to iegādājoties.
Apdrošina Octa ir likumā noteikta obligātā prasība sauszemes transporta līdzekļiem. Jāņem gan vērā, ka tā neatmaksā zaudējumus negadījuma izraisītājiem Šī apdrošināšana sedz, piemēram, citas personas transportlīdzekļa bojājumu novēršanas izmaksas, kompensāciju, ja pēc negadījuma ar transporta līdzekli pārvietoties vairs nevar, transportlīdzekļa aizgādāšanas izdevumus, kompensāciju negadījumā cietušajām personām u.c.

Octa kalkulators

Daudzi, vēloties noformēt polisi, grib uzzināt, cik tā izmaksās. Ja vajadzīga apdrošināšana octa par iespējami izdevīgu cenu, vērts salīdzināt vairākas opcijas un tad izvēlēties, kura polise ir vispiemērotākā. Jāņem vērā, ka apdrošināšanas izmaksas atkarīgas no vairākiem kritērijiem, piemēram, apdrošināšanas kompānijas nosacījumiem, polises termiņa, transportlīdzekļa veida, izlaiduma gada , kā arī reģistrācijas vietas. Izvērtēšanu visvienkāršāk un ātrāk izdarīt tiešsaistē –izmantojot polises kalkulatoru, ērti var uzzināt, kāda ir polises cena. Turklāt polisi var nopirkt arī internetā. Tas nozīmē – kad piemeklēta piemērotākā octa, to uzreiz arī var pasūtīt. Pirms iegādāties polisi, vēlams iepazīties ar visiem līguma noteikumiem un vajadzības gadījumā jautāt palīdzību apdrošināšanas speciālistiem.
Vairums šoferu jau ir informēti, ka izdevīga apdrošināšana octa ērti un parocīgi nopērkama tiešsaistē. Tomēr neskaidrības rodas ar citiem jautājumiem – piemēram, vai octa polise izdrukātā veidā jāved līdzi, pārvietojoties pa Latviju vai ārpus tās. Taču likums vairs nenosaka, ka automašīnā nepieciešama uzlīme vai izdrukāts apliecinājums, ka Octa apdrošināšana ir iegādāta – tas jau ir redzams datu bāzēs. Savukārt dodoties ārpus Latvijas gan ir vajadzīgs rakstveida apliecinājums, ka octa polise patiešām ir noformēta.

Kāpēc iegādāties octa polisi tiešsaistē?

Mūsdienīgi autovadītāji zina, cik ērti ir iegādāties octa polisi, izmantojot interneta sniegtās priekšrocības! Šoferu ērtībām izveidoti apdrošināšanas kalkulatori, kas iesaka, kur pirkt octa polisi! Salīdzini vairākas opcijas, lai nekļūdīgi izvērtētu, kura octa polise būs atbilstošākais variants.
Ja vajadzīga apdrošināšana octa, pērc to internetā – tā ir iespēja ietaupīt naudu un laiku, kā arī izbaudīt citas priekšrocības!