ORIĢINĀLAS DĀVANAS NO DAVANUSERVISS.LV

Lēciens ar izpletni tandēmā davanuservissDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais un unikālākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs ar starptautisku pieredzi. Šī ir iespēja pasniegt jubilāram ko oriģinālāku par lielveikala plauktā atrodamo “dāvanu”, izvēloties DāvanuServiss.lv Tu kā dāvanu jubilāram pasniegsi neaizmirstamas emocijas! Ja lūko oriģinālas dāvanas ģimenes locekļiem, draugiem vai simpātijai, DāvanuServiss.lv ir īstā vieta. Plašais dāvanu karšu sortiments tiek pastāvīgi papildināts un dāvanu kartes paredzētas lietošanai Latvijā un arī citās valstīs. Zemāk vari uzzināt ko vairāk par dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Brauciens ar jahtu vai lēciens ar izpletni neaizmirstamam piedzīvojumam – DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir vairāki izbraucieni ar jahtu “Turaida”, kas pārstāv leģendāro, Polijā radīto īpašo jahtu klasi. Latvijā atrodas vien dažas šīs klases jahtas. Jahta atrodas Lielupē un tur arī iesākas kruīzi. Jahta ir ātra, mūsdienīga un tai ir liels klājs, lai braucēji spētu izbaudīt komfortu. Braucēju komfortam uz jahtas ir neliela virtuve ar izlietni. Brauciens ar jahtu var kļūt par labu svētku programmas naglu. Lai izvēlētos izbraucienu ar jahtu un pārsteigtu sev tuvu cilvēku vai sarīkotu korporatīvo pasākumu, apskati un izvēlies labākos kategorijas “Ūdens piedzīvojumi” jahtu braucienu piedāvājumus.

Dāvanas ikvienam vīrietim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Ja meklē dāvanu sportiskam vīrietim, iegādājies kādu no aktivitāšu pie dabas dāvanu kartēm. Savukārt, ja meklē dāvanu vīram, mīļotajam vai saviem vecākiem, pasniedz dāvanā jaukas vakariņas kādā no restorāniem! Katrs vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tāpēc ienāc DāvanuServiss.lv un atrodi labāko dāvanu.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu karšu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu ieraudzīsi labākās dāvanas romantiķiem, īpašas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas vēl ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiski vakari viesnīcās, SPA relaksācija vai īpaša atpūta divatā – viss, ko var vēlēties. Neskatoties uz to, vēlies sagādāt pārsteigumu savai otrajai pusītei Valentīndienā vai labākajiem draugiem kāzu jubilejā – tikai te atradīsi plašāko romantisko dāvanu sortimentu vienā vietā.

Iegādāto dāvanu karti iespējams iegūt kā eDāvanu e-pasta veidā, kā gaumīgu dāvanu karti, saņemot to DāvanuServiss.lv birojā, pa pastu/ar kurjeru vai pasūtot kā dāvanu komplektu, kas iekļauj sevī vairākas izklaides, no kurām dāvanas īpašnieks var izvēlēties sev tīkamo!