PABEIDZ IESĀKTO RĪGAS 1. TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLĀ.

R1TV.LV - tālmācības vidusskolaMūsdienās viss modernizējas, mainās, pilnveidojas, arī izglītības iestādes piedzīvo šīs pārmaiņas. Mācības tālmācībā kļūst arvien iecienītākas. Ja pēc pamatskolas beigšanas vēl neesi atradis izglītības iestādi, kurā gribi uzsākt mācības, taču, ja ir kāds iemesls, kura dēļ ir grūtības iekļauties skolas dzīvē, noteikti ir vērts apsvērt iespēju mācīties tālmācībā – Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā. Ir brīži, kad dažādu iemeslu dēļ nav iespējams iegūt vidējo izglītību klātienē. Slimība, darbs vai kādas citas ikdienas raizes. Taču, ir lielisks veids kā savienot darbu ar mācībām. Tā ir iespēja, Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā apgūt vidējās izglītības programmu tālmācībā – mājās. Tālmācībā apgūt var ne vien vidusskolas klases, gan pamatskolas, ja tas ir vieglāk bērnām. Tā ir lieliska iespēja iegūt visas nepieciešamās zināšanas patstāvīgi. Neierobežotība mācībās dod iespēju ikvienam mācīties gribētājam apvienot ierastās ikdienas raizes un darbus ar mācībām. Mācības internetā būs noderīga pieredze, kas noderēs, turpinot mācības koledžā vai augstskolā.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas pamatvirziens ir vispārējās izglītības programmu īstenošana, nodrošinot izglītības ieguves iespēju neklātienē – tālmācībā.  Pateicoties tālmācības vidusskolas ērtajai mācību videi, mācību materiāli ir pieejami no jebkuras vietas, kur vien ir internets.

Skolnieki var mācīties sev piemērotā vietā un laikā . Izvēloties vidējo izglītību apgūt Tālmācības vidusskolā, tev būs izvēle, kurā vidusskolas programmā mācīties, tāpat, iespējams apgūt arī pamatizglītības otrā posma (7.-9. klase) programmu, kas nodrošina vispārējās pamatizglītības atestāta ieguvi. Nav svarīgi, kurā klasē un programmā sāc mācīties, maksa par vienu klasi ir 350 €. Tad, ja mācības skolā tiek piemēram, ziemā, katram skolēnam individuāli tiek izveidots mācību gafiks un noteikti termiņi, kādos jāapgūst nokavētais un sekmīgi jānokārto ieskaites. Rīgas 1. Tālmācībs vidusskolā nav jāgaida 1. septembris, lai pieteiktos mācībām. To var darīt sev ērtā laikā, kaut tagad! Svarīgi zināt, ka ik mēnesi ir vajadzīgs apgūt vismaz 3 mācību priekšmetus. Lai pabeigtu mācību gadu, jānokārto divdesmit līdz 23 ieskaites. Piesakies mācībām Tālmācības vidusskolā un tu sapratīsi, ka tālmācība ir labs veids kā neklātienē iegūt izglītību! Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – skola, kas dod norādi kā atrast īsto virzienu!

Pasaulē tālmācība jau ir izcīnījusi stabilu vietu kopējā izglītības sistēmā. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola nodrošina iespēju mācīties, lai arī kur tu atrastos. Lai mācītos, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un vēlme mācīties.

Lai uzsāktu mācības Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, nav jāgaida 1. septembris. Viss, kas tev jāizdara, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, jānoslēdz līgums un jāsāk mācīties! Mācies tālmācībā un pārliecinies, ka mācīties ir vienkārši un ērti! Ja tev radušies jautājumi, droši vari sazināties ar skolu sev pieejamākajā veidā. Kontaktinformācija pieejama www.r1tv.lv/lv/kontakti.