PATĪKAMI GAN JUBILĀRAM, GAN SUMINĀTĀJAM!

dāvanu kartesIzlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu. Ko darīt, ja aptrūkstas ideju? Visērtakais atrisinājums – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Padarot ideju atrašanu vēl atvieglotāku, ir pieejama konkrēta interneta adrese, kur tās apkopotas. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti 3 interesanti piemēri – dekupāžas kursi, Escape Room un tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu roku rotās interesants tetovējums!

PĀRBAUDĪJUMI 2 – 4 CILVĒKU KOMANDAI

Atceraties tādu filmu “Zāģis”? Viena no šausmu filmām, kur ieslodzītajiem ar prāta spējām jāmēģina izkļūt no biedējošas istabas. Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties šādā un citās atdarinātās vidēs. Escape Room vienlaikus var uzņemt 4 cilvēku grupu, kurai būs jāmeklē norādes un jāpilda uzdevumi, lai izkļūtu no slepenās istabas. Ja Jūsu draugi dievina jautri pavadīt laiku, Escape Room būs ideāla dāvana viņiem! Pērc dāvanu kartes šeit!

VARBŪT IR PIENĀCIS LAIKS APGLEZNOT SAVU ĀDU?

Iespējams, Jūs kādreiz ir ieinteresējuši zīmējumi uz ādas vīriem, kas brauc ar Harley-Davidson? Kā to panākt? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums jeb Jūsu iztēles un meistara spēju apkopojums. Vārdi “tetovēšana” un “tetovējums” lielai daļai cilvēku mēdz asociēt ar zīmējumiem, kuri rotā cilvēkus,  kuri pabijuši cietumā – kopumā ar kaut ko ne īpaši kvalitatīvu. Un tomēr tetovēšana ir sasniegusi augstu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru radīts tetovējums izskatīsies teju viens pret viens kā attēls gleznā. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, ļoti spicai adatai ievadot tinti ādas slānī. Iespējams, tetovēšana var būt liels izaicinājums tikai adatas dēļ. Atcerieties bērnību, kad līmējams tetovējums bija iekšā gandrīz visās košļājamās gumijas paciņās? Tad tetovējums tikai bija jāsamitrina un gatavs! Diemžēl īsta tetovēšana nav tik vienkārša. Un tomēr cilvēki bieži atzīst, ka tetovēšana kā process var pat aizraut. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists? Rezumējot iepriekš rakstīto, tetovējums var izrādīties par lielisku veidu, kā atzīmēt, piemēram, 30 gadu jubileju. Ja arī Jums ir kāds draugs, kam interesē tetovēšana, tad šī ir lieliska iespēja uzdāvāt viņam šo pieredzi!.

TRĪS STUNDU PULCIŅŠ, PĒC KĀ JŪSU MĀJAS PRIEKŠMETI IEGŪS RADOŠUMA PAPLIDINĀJUMU!

Ja Jums ir nepieciešamība sagādāt dāvanu kādam jaunietiem un tetovēšana nav tas, ko meklājat, varbūt kādi noderīgi kursi būs tieši laikā! Piemēram, dekupāžas kursi ir jauka dāvana ikvienam mākslas cienītājam. Dekupāžas kursi Rīgā ieliks stabilus pamatus, kā skaisti apgleznot stikla, koka un keramikas lietas, izmantojot dažādus materiālus. Uzdāviniet šo iespēju, piemēram, Jūsu meitai un, kad būs izieti dekupāžas kursi, viņai vienmēr būs ar ko aizrauties, atrodoties mājās.

ATLIEK TIKAI PAVĒRTIES PLAŠAJĀ DĀVANU KLĀSTĀ!

Dekupāžas kursi, pirmais tetovējums vai Escape Room apmeklējums – fantastiskas idejas, vai ne? Šīs 3 un vēl vairāk nekā 1000 dāvanu kartes Jūs gaida uzņēmuma DāvanuServiss.lv interneta veikalā www.davanuserviss.lv! Piepildiet Jūsu draugu sapņus jau ar tuvāko jubileju! Viņi būs pateicīgi Jums!