Pirms iegādājies kafijas automātu, izlasi!

1a.lv kafijas automātiNav nekā slikta iedzert ātri sagatavotu šķīstošo kafiju, bet, ja kā alternatīva tiek piedāvāts espresso ar putotā piena kārtu, tad izvēle visticamāk būtu par labu otrajam variantam. Ja Jūs no tiesas izbaudāt kafejnīcās gatavotos dzērienus vai ceļojot vienmēr iegriežaties pēc kafijas pie Starbucks un tieši tādu pašu kafiju labprāt arī gribētu baudīt mājās, tad mūsdienās tas ir iespējams. Jums vien nepieciešams izvēlēties savām vēlmēm atbilstošu kafijas automātu.

Kafijas automāta lietošana

Pastāv dažādu veidu kafijas automāti un to izvēle mūsdienās ir milzīga, tomēr darbošanās princips ir viens un tas pats. Tvaicējot ūdens tiek izspiests caur kafijas filtru, kurā atrodas grauzdētas pupiņas, malta kafija vai arī kafijas tabletes, kā nu kuram patīk, un beigu beigās tiek radīta perfekta kafija. Ja kafijas automātam ir vairāku dzērienu pagatavošanas funkcijas, tad tik pat vienkārši var sagatavot espresso vai kapučīno.

Kafijas automātus ir diez gan viegli lietot, tomēr lietošanas ērtība, tāpat kā funkciju esamība, atkarīga no kafijas automāta modeļa. Kā jau tika minēts, mūsdienās tie pieejami ļoti plašā klāstā ne tikai pēc ražotāja zīmes, bet arī citiem faktoriem, tāpēc pērkot savu pirmo vai aizstājot esošo kafijas automātu ar jaunu modeli ir jāņem vērā vairākas lietas.

Pērkot kafijas automātu ņem vērā:

  • Kādus dzērienus vēlēsies pagatavot? Tikai kafiju vai arī espresso un kapučīno?
  • Kādu kafijas veidu izmantosi? Kafijas pupiņas, kafijas kapsulas, kafijas tabletes vai malto kafiju?
  • Cik liela jauda ir nepieciešama?
  • Kafiju gatavosi tikai sev vai arī visai ģimenei, ciemiņiem? Cik liela ietilpība nepieciešama?
  • Vai ir svarīgi, lai vienlaikus varētu uzpildīt vairākas krūzītes?

Kafijas automātus var iegādāties ļoti plašā cenu amplitūdā, jo pieejami kafijas automāti jau sākot no dažiem desmitiem, līdz pat simtiem un tūkstošiem eiro, kas jau ir profesionālās klases modeļi, kurus izmanto kafejnīcās, restorānos un viesnīcās.

Lētākajiem modeļiem parasti ir tikai kafijas gatavošanas funkcija, tikmēr vidus klases kafijas automāts jau piedāvā gan kafijas, espresso un kapučīno gatavošanu, turklāt dārgākiem modeļiem ir arī dažādas papildus funkcijas, piem., regulējama pamatne dažāda augstuma krūzītēm, enerģijas taupīšanas funkcijas u.c. Galvenais apzināties savas vajadzības un pēc tām arī vadīties pirkuma veikšanā.

Spied šeit, lai apskatītos visu kafijas automātu piedāvājumu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *