Rūpējies par darbinieku drošību!

fnserviss.lvDarba apģērbs ir svarīgs dažādās nozarēs strādājošiem. Izvēloties piemērotākos variantus, svarīgi, lai darba apģērbs ir ērts un praktisks . Kvalitatīvs darba apģērbs iztur slodzi un dažādos laika apstākļus, piemēram, vēju un lietu. Arī FNServiss.lv piedāvājumā kvalitatīvs darba apģērbs – piemēram, kombinezoni un puskombinezoni, bikses , kā arī halāti.

FNserviss.lv piedāvājumu klāstā ne tikai darba apģērbs, bet arī cita veida pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošība un darba drošība. Tās ir svarīgas visos uzņēmumos. Svarīgi, lai viss būtu sakārtots saskaņā ar normatīvajiem aktiem – to uzrauga valsts darba inspekcija. Šo uzdevumu visērtāk paveikt, izvēloties FNServiss – tad arī darba inspekcija būs apmierināta. Kā zināms, ugunsdrošība ir būtisks faktors katrā uzņēmumā, tādēļ par to jādomā laikus. FNServiss piedāvājumā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas, tai skaitā arī dūmu detektors, kas brīdinās par tuvojošos nelaimi. Izvēlei vairāku veidu ierīces, tādēļ būs, no kā izvēlēties. Turklāt dūmu detektors ir vienkārši nopērkams – tikai jāapmeklē kompānijas mājas lapu un izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Izvēlei ne vien dūmu detektors, bet arī cits aprīkojums, kas gādās par drošu darba vidi. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs ar padomu , kā arī ļaus rast atbilstošāko risinājumu. Pie FNServiss iespējams saņemt arī vajadzīgās instruktāžas un apmācības.

FNSERVISS.LV SNIEDZ PAKALPOJUMUS ARĪ DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBAS JOMĀ

Vēl viena joma, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir būtiska, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību pievērš sava personāla labsajūtai un drošībai, var lepoties ar augstākiem rezultātiem biznesā. Saskaņā ar likumdošanu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī noalgot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šo pakalpojumu piedāvā arī FNServiss, kas izveidos darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, ja iesaistīsies valsts darba inspekcija.

Vēl viena Fnserviss.lv pārstāvēta joma – vides aizsardzība. Piedāvājumā ne tikai konsultācijas, bet arī dažādu veidu absorbenti , kā arī to bezmaksas prezentācijas.

Fnserviss.lv misija ir uzlabot ugunsdrošību – padarīt vidi drošāku! FNServiss ir profesionāls partneris, kurš spēj tikt galā ar uzticētajiem pienākumiem, nodrošinot efektīvus un mūsdienīgus ugunsdrošības un darba drošības risinājumus. FNServiss ir pārliecināts, ka ikdienas rūpes par drošību, ir tātad atbildīgas , mūsdienīgas sabiedrības iezīme.

Neatkarīgi no tā, vajadzīgs darba apģērbs, dūmu detektors vai kāds cits efektīvs risinājums darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā, fnserviss.lv spēs palīdzēt! Rūpējies par drošību kopā ar fnserviss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta!