Seko Soču Olimpiskajām spēlēm tiešsaistē

olimpiskās spēlesPasaules un lokālie notikumi vienuviet. Ziņu portāls Latvijā dod iespēju lasīt kvalitatīvas un aktuālās vēstis par jaunumiem visā pasaulē un jo īpaši Latvijā.

Interneta ziņu portāla apmeklētāji var atrast jaunākās mākslas, auto nozares, dzīvesveida ziņas, kā arī var noskaidrot par svaigākajiem notikumiem IT nozarē, finansēs un biznesā.

NOVITĀTES SPORTĀ

Par sportistu iegūtajām uzvarām, zaudētajām gadalgotajām vietām un izaugsmi – viss būtiskākais sporta cienītājiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Lasi aizraujošus rakstus par sportistu sasniegumiem, karjeras augstumiem un neveiksmēm, kā arī gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās spēles notiek vienu reizi 4 gados, un sacensības ir kļuvušas par svarīgu sportistu sacensībām. Uz tām viņi cenšas nokļūt visu karjeras periodu. Tās ir vislielākās sacensības, tāpēc sportisti ir mērķēti sasniegt izaugsmes virsotnes un izcīnīt godalgotu vietu savā spēcīgākajā disciplīnā. Sporta sadaļā atklāj, vai kāds no dalībniekiem Olimpisko spēļu laikā ir realizējis jaunu individuālo vai globālo rekordu, un vai nav pārspēts reprezentētās valsts rekords.

Esi aktīvs Latvijas labāko sportistu fans un seko līdzi novitātēm, lasot jaunākās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm tiešsaistē.

BŪTISKAS ZIŅAS AUTO ENTUZIASTIEM

Autobraucējiem un entuziastiem noderīgas un aizraujošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un Latvijas jaunumiem auto jomā. Auto sadaļā atrodi svaigākās ziņas par plānotajām auto skatēm, paredzētajām izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Par dažnedažādām untumiem auto nozarē Latvijā un pasaulētās uzjautrinās un informēs.

PROGNOZĒTAIS LAIKS TURPMĀKAJĀM DIENĀM

Lai pārliecinātos, kādi laikapstākļi gaidāmi brīvdienās, pārbaudi laika ziņas!

Noderīga informācija par laika ziņām, nokrišņu daudzumu u.c. Latvijas galvaspilsētā un Latvijas lielākajās pilsētās 24 stundas diennaktī. Laika ziņu sadaļā allaž atradīsi izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev palīdzēs saplānot savas brīvdienas bez jebkādiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesīs būs mākoņi, noskaidro detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā būs norādīts mākoņu segas daudzums.