SILTUMSŪKŅU IERĪKOŠANA, ARTĒZISKO AKU IZVEIDOŠANA, ŪDENS PIEVEDUMA SISTĒMAS VARIANTI – UZTICI DARBU EKSPERTIEM! UDENSJUMS.LV

udens apgades sistemas irikosana privatmajamPrivātmājā raizes ar ūdens apgādes sistēmu? Tavās interesēs ir saņemt uzturā droši lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv palīdzēs atrisināt radušās raizes raizes! Firmas SIA “Ground Water” pakalpojumu piedāvājumā dažādi ūdens piegādes sistēmas risinājumi un citi ar tās ierīkošanu saistītie risinājumi. Mini ekskavatora pakalpojumi, siltumsūkņu uzstādīšana u.c. Iepazīsties ar pakalpojumu piedāvājumu Udensjums.lv.

Kā viens no sniegtajiem servisiem ir mini ekskavatora pakalpojums. Tas ir sevišķi noderīgs zemes rakšanas un labierīkošanas situācijā, arīdzan ziemas sezonā, lai izvestu sniegu. Ja esi nolēmis iekārtot teritoriju, mini ekskavatora serviss piemērots augsnes sagatavošanai apstādījumiem un iekārtojot celiņus. Udensjums.lv servisa piedāvājumā tāpat arī siltumsūkņu montāža mājokļa apsildes uzstādīšanā. Salīdzinājumā ar pārējiem apsildīšanas sistēmas variantiem siltumsūkņi spēj reducēt energopatēriņu vairāk par 70 %. Ar siltumsūkņu uzstādīšanu var ne vien apsildīt namu, bet arī garantēt mājas dzesēšanu gada karstākajos mēnešos.

SIA “Ground Water” nodarbojas arīdzan ar artēzisko aku urbšanu un ūdens piegādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no vajadzīgā dziļurbuma dziļuma, kas atkarīgs arī no grunts sastāva, profesionāļi trīs līdz 10 dienu laikā ierīkos paredzēto dziļurbumu. Ja grunts sastāvā ir paaugstināts kaļķa un dzelzs daudzums, iespējams uzstādīt ūdens filtrēšanas sistēmas. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir kvalitatīvs un tīrs. Ūdens autonomās pieveduma sistēma dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem un  ūdens apgādes sistēma vairs nesagādās raizes privātmājās!

Atkarībā no tavām finansiālajām opcijām un dziļurbuma izveidošanas iespējām, speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks atbilstošāko variantu. Aplūko ūdens pieveduma sistēmas izveides pakalpojumus u.c. pakalpojumus. Udensjums.lv!