Spices urbumi, dziļurbumi, ūdens piegādes sistēmas!

udensjums.lv dzilurbuma aka arteziskais urbumsPrivātmājas dzeramā ūdens jautājumu var nokārtot ar ūdens apgādes sistēmas kompleksu. Viens no ūdens apgādes servisa sniedzējiem ir ūdens piegādes sistēmu risinājumu profesionāļi no Udensjums.lv, kas sniedz nepieciešamās konsultācijas optimālāko risinājumu īstenošanai tieši klienta vajadzībām. Pašlaik Latvijā ūdeni iegūst no trīs atšķirīgiem zemes slāņiem. Visos ūdens ieguves uzstādīšanas variantos ir priekšrocības un trūkumi, tomēr katru reizi finālā ir ikdienas lietošanai paredzēts ūdens.

Konkrēti artēziskais urbums jeb dziļurbums – ir optimālākais variants tieši privātmājai. Ūdeni ir iespējams izmantot uzturam un ikdienas lietošanai – trauku mazgāšana, dārzs utt.

Dziļurbumi pie Udensjums.lv

Artēzisko ūdeni aptver ūdens necaurlaidīgi pazemes slāņi, un bieži vien iegūtā ūdens sastāvā ir liela kaļķa un dzelzs savienojumu koncentrācija. Šo problēmu ir iespējams samērā ērti atrisināt ar ūdens filtra, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas iekārtu uzstādīšanu. Starp ūdeni necaurlaidīgiem zemes slāņiem esošais ūdens  ir tīrs no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to tīrāks un kvalitatīvāks. Speciālisti no Udensjums.lv artēzisko urbumu vajadzīgajā vietā uzstāda balstoties uz galvenajiem punktiem: kāds ir klientam izdevīgāko risinājumu, kāds būs ūdens patēriņš un kādā dziļumā noteiktajā vietā var iegūt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

Salīdzinājumā ar citām ūdens pieveduma sistēmām dziļurbumos ir praktiski neizsīkstošas ūdens rezervuāri, dziļurbumam ir regulāra ūdens pieplūde un ar to var nodrošināt lielu ūdens patēriņu. Dziļurbuma uzstādīšana parasti ilgst dažas dienas – trīs līdz desmit. Tas atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma konstrukcijām.. Ja esi nolēmis privātmāju vai vasarnīcu nodrošināt ar tīru dzeramo ūdeni, Udensjums.lv piedāvās vajadzīgo konsultāciju un uzinstalēs vietai piemērotāko variantu.

Ūdensjums.lv piedāvā dažādu ūdens sistēmu pakalpojumus, dziļurbum aku izveidi, spices urbumus u.c pakalpojumus,  ienāc viņu mājas lapā un apskaties piedāvātos pakalpojumus!