SPORTOŠANA IR DAĻA NO VESELĪGA DZĪVESVEIDA

Viennozīmīgi, dzīvei un katrai dienai jābūt balansā starp finanšu līdzekļu pelnīšanu un elpas atvilkšanu. Lai gan darbs, gan atpūšanās laiks būtu pilnībā piesātināts, nozīmīgu pozitīvo ietekmi atstās sports un veselīgs uzturs. Bet kur sportot, ja ārpus loga snieg sniegs un vairs nav pieejama vingrošanas zāle, kur vingrojāt līdz vidusskolas absolvēšanai?

Par mūsdienās populāru sportošanas vietu kalpo fitnesa klubi. Un pamatoti, jo fitnesa klubi ir aprīkoti ar visu vajadzīgo tehniku un darbiniekiem, lai nodarbinātu visas ķermeņa muskuļu grupas jebkādos laikapstākļos. Labākais, ka piedāvājumā ir vairāki desmiti nodarbību veidi dažādām gaumēm un vajadzībām. Tātad, ja esiet gatavi sportot, atliek saprast, vai darīsiet to laiku pa laikam, vai arī pietiekami regulāri?

ATKĀRTOTA SPORTOŠANA IR IZDEVĪGĀKĀ UN VESELĪGĀKA

Sens teiciens apgalvo, ka 1 ābols dienas laikā nodrošinās Jūsu veselību, lai nebūtu “jāapciemo” ārsts. Līdzīgi kā ar sportošanu, šo patiesību nedrīkst uztvert samāksloti, visas nedēļas normu notiesājot pēdējā nedēļas dienā. Mēģinot sportot vienā dienā, kompensējot visas iepriekšējās 6 dienas, Jūs ļoti iespējams gūsiet traumas nevis ieguvumus. Fitnesa klubi ir iestādes ar vienu no ilgākajiem darbalaikiem, kas ir izstiepti no agriem rītiem līdz vēliem vakariem, lai ikviens varētu regulāri izkustēties un uzturēt sevi formā. Salīdzinājumā no sportošanas, piemēram, pilsētas parkā, fitnesa klubi elektrības izmantošanu, telpu apsildīšanu un ventilēšanu, trenneru un administrācijas darbinieku atalgojumu un citus izdevumus, kas nozīmē konkrētu pakalpojuma maksu, kas vienmēr būs zemāka, ja tiks nopirkts sporta kluba abonements. Kāpēc? Fitnesa klubi parūpējas, lai sporta kluba abonements, ja sportojat regulāri, Jums iznāk krietni ekonomiskāks variants nekā, ja sporta klubs tiek apmeklēts tikai atsevišķas reizes mēneša ietvaros. Tas ir efektīvs arī no cita skatu punkta. Tā kā sporta kluba abonements ir jāpērk tikai vienreiz uz izvēlēto periodu, kad tiks apmeklēts fintesa centrs, tad tas Jūs motivēs sportot pēc iespējas biežākTādā veidā samazināsies summa, ko maksājiet par katru apmeklējuma reizi. Tātad, atliek tikai izvēlēties iestādi, kuru apmeklēt. Uzzini vairāk šeit- http://www.vfabrika.lv/!

BIJUŠĀ VEF FABRIKAS BŪVĒ TAGAD ARĪ SPORTA CENTRS!

Neatkarīgi no tā vai esiet pieredzējis sportists vai arī tikai plānojat uzsākt sportiska dzīvesveida piekopšanu, ir vērtīgi paviesoties kādreizējā VEF fabrikas būvē, kur šobrīd bāzējas sporta klubs Veselības Fabrika. Ņemot vērā, ka Veselības fabrika ir sporta klubs, kas ir iekārtots ļoti plašās telpās, šis fitnesa centrs ir ērti apmeklējams arī aktīvākajos dienas laika periodos – vakarpusē pēc pulsktens pieciem. Fitnesa centrs Veselības fabrika strādā katru dienu. Darba dienās sporta klubs darbojas laikā no 7:00 – 22:00 un brīvdienās Veselības fabrika fitnesa centrs gaidīs Jūs laikā no 09:00 – 21:00. Veselības fabrika ir fitnesa centrs, kurā varēsiet izvēlēties starp vairākiem nodarbību veidiem un laikiem, kas paredzēti dažādai fiziskajai sagatavotībai. Sporta klubs nodarbina ne tikai trennerus, bet arī administrācijas darbiniekus, pie kuriem varat vērsties, sazinoties pa tālruņu numuriem 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv. Meklējiet plašāku informāciju interneta vietnē www.vfabrika.lv.