Teicama mājas lapas izveide

mājas lapu izveideLai sasniegtu firmas reklāmas un PR nodomus, sākotnēji noder korporatīvās identitātes izstrāde vai atjaunošana. To var realizēt gan ar uzņēmuma grafiskās identitātes – logo – izstrādāšanu, arī mājaslapas izveidi. Aizvien izplatītāki ir daudzpusīgi mobilo lietotņu risinājumi uzņēmuma reklāmas un sabiedrisko attiecību mērķu īstenošanai.
KOMPĀNIJAS LOGOTIPS KĀ UZŅĒMUMA IDENTITĀTES SIMBOLS
Nojausmu par firmas tēlu un korporatīvo identitāti var radīt ar pārdomātas mājaslapas izstrādi.
Labu un firmai piemērotu firmas zīmi radīs dizaina vai tiešsaistes risinājumu aģentūras prasmīgu dizaineru pavadībā.
Vēršoties firmās, dizaineri speciāli uzņēmumam radīs dažādus ideju risinājumus, kas spētu apmierināt uzņēmuma vēlmes.  Pie dizaina tiks ņemti vērā materiāltehniski, funkcionāli un estētiski kritēriji. Kad būs atlasīts atbilstošākā versija, pēc logo saskaņošanas sāksies darbs pie pamatīgas korporatīvās identitātes izveidošanas.
INTERNETA VIETNE KĀ FIRMAS IMIDŽA SIMBOLS
Mājaslapas izveidošana nodrošinās līdzšinējo un potenciālo pastāvīgo pircēju zināšanas par uzņēmuma darbību, nodomiem u.c. ziņām.
Uzņēmuma mājaslapa apvieno ne tikai izzinošo kanālu, bet arī labi strādās kā reklāma globālajā tīmeklī. Lai interneta vietne tās apmeklētājiem un firmas pircējiem būtu tīkamāka un saistoša, tajā var publicēt firmas foto galerijas, klientu aptaujas, personāla aprakstus, kā arī noderīgu informāciju par sniegto servisu u.c.
Mājaslapa uzņēmuma tēla un reputācijas radīšanai, klientu un mērķauditorijas informētībai, pircēju pakalpojumu funkcijai, ienākumu palielināšanai.
Pirms konkrēta līguma noslēgšanas ar vienu no e-vides risinājumu firmām, viņi izveidos uzņēmuma mājaslapas specifikāciju atbilstoši uzņēmuma nepieciešamībai. Tai skaitā uzņēmuma mājaslapas dizains, funkcionalitāte, izstrādes un uzturēšanas ilgums.
Pirms nodot mājaslapu jūsu rīcībā lapas izstrādātāji veiks tās darbības pārbaudi testa režīmā. Pārlūkos dizaina nianses, kategoriju darbības un nepieciešamības gadījumā novērsīs tehniskās kļūdas. Mājas lapas izveide pie sem.lv būt teicams risinājums.
Uzņēmuma mārketinga iecerēm mājaslapai var tūlīt izstrādāt tās mobilo variantu. Cita alternatīva ir firmas mobilās aplikācijas realizēšana.
SASNIEDZ SAVUS KLIENTUS AR MOBILO APLIKĀCIJU
Datu reģistrs, servisa apmaksas sistēmas, rezervācijas lietotnes, informācijas savienojamība utt. – tik daudzpusīgi varianti atbilstoši uzņēmuma nepieciešamībai.
Ar firmas mobilo lietotņu līdzdalību var sekmēt uzņēmuma klientu attiecības, radot, piemēram, ikdienā nepieciešamu lietotnes budžeta plānošanai, uzturvielu materiāli, izglītojošs materiāls u.c.. Īpaši mobilie risinājumi lietotņu formā iestādes attīstībā var pildīt kā biznesa, tā izklaides lomu un atpazīstamību potenciālo klientu vidū. Zinātāji ieteiks atbilstošākos tehniskos un dizaina risinājumus atšķirīgiem mobilo lietotņu formātiem un mobilo iekārtu programmatūrām (Android, iPad, iOS).
Dažādām programmatūrām ir savas tehniskās vajadzības, tādēļ ikvienai ir jāparedz savs mobilās lietotnes tehniskais izpildījums.