TELPU UN TERITORIJAS UZKOPŠANA, NAMU APSAIMNIEKOŠANA – ATVIEGLO SAVU IKDIENU KOPĀ AR LUCIDA.LV

telpu uzkopšanaLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī tiek piedāvāta telpu uzkopšana. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietilpst grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi tīrīšanas pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv ikdienas darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir aktuāli visās sezonās, jo ikvienam no mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv nodrošina arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana būs uzticēta servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums sniegs profesionāli darbinieki. Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, ja plānojat veikt remontdarbus, ziniet, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu nepieciešamo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāsatraucas par nepieciešamo aprīkojumu remontdarbu veikšanai.

Jāpiebilst, ka Lucida piedāvājumā arī profesionāla elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas nenoliedzami ir aktuāli un pieprasīti . Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jāšaubās, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu un jumtu tīrīšanas augstceltnēs.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra nama apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pasākumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti visatbilstošākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk lucida.lv.