TELTIS UN NOJUMES VAR IZNOMĀT AKURATS.LV

telts īre kāzāmEsi  ieplānojis noorganizēt saviesīgu pasēdēšanu un vēlies ietaupīt pasākuma organizēšanas izmaksas? Tādā reizē tev vajag būt nodrošinātam ar atbilstošu telti. Atceramies, ka kādu laiku atpakaļ telšu izvēle bija ļoti ierobežota, teltis bija  grūti saliekamas, smagas un neērtas. Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā ,taču veic piegādes arī uz Lietuvu un Igauniju .  Kompānija piedāvā neskaitāmu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas, gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var atrast savām vajadzībām atbilstošako variantu. Lai mazinātu tavas raizes par telts iegādi, Akurāts piedāvā teltis lielā izvēlē.

Teltis iespējams  iedalīt atsevišķās dažādās grupās –  nakšņošanai domātās teltis un dārza nojumes. Daudzas teltis iedalās arī pēc ietilpības, no vienvietīgām līdz pat četrvietīgām līdz vairāk izmēros lielākām. Dažādu variantu teltis atrodamas tieši SIA „Akurāts” piedāvājumā.

TELŠU NOMA UN CITI PAKALPOJUMI – CIK TAS MAKSĀ?

• Bez tam uzņēmuma teltis pieejamas ļoti lielā izvēlē un tās ir iespējams izīrēt kopā ar papildus aprīkojumu. Tas nozīmē, ka nav jāmeklē vēl kādu citu firmu pakalpojumi, atbilstoši tām ietaupot laiku un naudu.

Padari savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu domā rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi dodas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku tematika. No sākuma ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Svarīgi arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas bez šaubām pasargās tevi no problēmām, kas var tikt atklātas gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

NOJUMES UN TELTS ĪRE – DAŽĀDI IZMĒRI, CENAS

“Akurāts” piedāvā  telts īri un nojumes īri dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā bez šaubām uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības situāijā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem.

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  PAKLĀJI, STĀVGALGI, KRĒSLI, SILDLAMPAS  – VISS VAJADZĪGAIS SVĒTKIEM NO AKURĀTS.LV

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var nooganizēt ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad būs mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat arī zināma nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem efektīvāk saglabās siltumu nekā tenta materiāla sienas. Savukārt risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāsatraucas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu.

Ja tev ir svarīga kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā bez šaubām attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akurāts” vairāku gadu darbības laikā sevi ir pierādījis, kā veiksmīgu sadarbības partneri gan privātu klientu lokā, gan plašākā mērogā. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis izmanto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.  JA VĒLATIES SARĪKOT LABU PASĀKUMU, LAIPNI LŪDZAM IZMANTOT AKURATS.LV PAKALPOJUMUS!