Telts un krēslu noma ar izdevīgākajiem nosacījumiem pie Akurats.lv

images (9)Akurats.lv tika izveidots 2005. gadā, un šobrīd minams kā vadošais telšu un to aprīkojuma izīrētājs Latvijas teritorijā. Kopš 2007. gada attiecīgie pakalpojumi tiek piedāvāti pārējām Baltijas valstīm. Uzņēmumā darbojas profesionāli cilvēki, kuri būs spējīgi nodrošināt jums nepieciešamo risinājumu bez aizķeršanās.

Telts noma jebkura veida vajadzībām

Akurats.lv sniegtā telts noma tiek plaši izmantota gan Latvijā, gan arī Lietuvā un Igaunijā. Telts noma ļauj iegūt attiecīgajam pasākumam ideāli piemērotu telti, turklāt to uzstādīs pieredzējuši un profesionāli speciālisti. Ieteicams gan, ka telts noma uzņēmumam tiek pieteikta vismaz divus mēnešus pirms pasākuma datuma.

Pieejama arī krēslu noma

Tiem, kam vajadzīga krēslu noma, pieejami vienkārši, viegli pārvietojami, melni krēsli jebkura veida pasākumiem, banketu krēsli ar mīkstu materiālu apdari ilgstošākai un ērtākai izmantošanai, kā arī bāra krēsli, kuri iederēsies bāra un kafejnīcu kopējā estētikā. Krēslu noma sevī ietver arī klubkrēslus. Kā arī, ja krēslu noma tiks izmantota uzņēmuma Akurāts ietvaros, tiek piedāvāta arī krēslu piegāde, montāža un demontāža.

Apsildīšanu nodrošinās gāzes sildītāji

Ja brīvdabas sarīkojums ieplānots agrā pavasarī vai rudenī, teltis vai nojumes iespējams apsildīt — tādu iespēju nodrošina gāzes sildītāji. Bet jāapzinās, ka gāzes sildītāji ir izmantojami tikai ārtelpās, un ir nepieciešams ievērot mājas lapā atrodamos drošības noteikumus. Gāzes sildītāji uzstādāmi vien ar profesionāļu palīdzību, taču gāzes balonu nomaiņu vēlāk varēs veikt arī paši pasākuma rīkotāji.

Paredzēta uzstāšanās? Noderēs saliekamā skatuve

Gadījumos, kad ieplānots pasākums ar performanci vai priekšnesumiem, tad noteikti nepieciešama būs saliekamā skatuve.  Saliekamā skatuve sastāv, izmantojot moduļus, kas ir 1x2m un 1x1m lieli, bet skatuves kāju augstums ir regulējams, tādējādi skatuvju variācijas ir praktiski neierobežotas. Iespēja regulēt balstu augstumu paredz , ka saliekamā skatuve uzstādāma  pat ļoti nelīdzenās vietās.

Kafejnīcām un bāriem noderīgi būs bāra krēsli

Ēdināšanas iestādēs piemēroti būs bāra krēsli. Uzsākot uzņēmējdarbību, dažkārt nav iespējams visu inventāru iegādāties uzreiz. Tādos gadījumos jāatgādina, ka bāra krēsli plašā klāstā pieejami Akurats.lv. Bāra krēsli noderēs arī situācijās, kad plānoti kādi svētki vai pasākumi, kuros vajadzīgi krēsli viesu sasēdināšanai.

Teltis — ļoti dažādas, bet kvalitatīvas

Jāatzīmē, ka, nemot vērā plašo  Akurats.lv klāstu, šīs teltis spēs nodrošināt katra pasākuma rīkotāja prasības. Šīs teltis redzēsiet gadatirgos, pilsētu svētkos, kāzās, privātās svinībās, arī pasākumos Baltic Beach Party, Dziesmu svētkos utt. Ja nepieciešamas teltis, Akurats.lv minama kā īstā vieta, kur to īrēt.