Ūdens sistēmas montāža Udensjums.lv

dziļurbumu izveideAugšējā zemes kārta, dolomīts un smilšakmens slānis – tie ir pazemes slāņi, ko caururbjot tiek iegūts ūdens. IzveidojotVeicot urbumu vajadzīgajā zemes slānī, ūdens no iežiem tiek izspiests un sloga dēļ cirkulē augšā. Ūdens patstāvīgās apgādes nepieciešamības apstākļos uztici to ūdens apgādes iekārtu uzstādītājiem Udensjums.lv profesonāļiem. Attiecīgi lokācijas vietai tiks pielāgots piemērotākais risinājums tavam mājoklim.

Kā viens no optimālākajiem dzeramā ūdens saņemšanas formām ir artēziskais urbuma jeb dziļurbuma izbūve, tādēļ kā dziļurbumā iegūto ūdeni var lietot uzturā un ikdienas vajadzībām.

Dziļurbumu ierīkošana ar Udensjums.lv meistariem

Artēziskie – dziļurbumi ūdens pieveduma sistēmas uzstādīšanai, kas īstenoti zemes pamatiežos. Tas ir brīvs no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbumi tiek uzstādīti ūdensnesoša horizonta dziļumā, kur tiek ievietotas bezsienu plastikāta, nerūsējošā tērauda vai tērauda caurules un filtra daļas. Atsevišķās lokācijas vietās artēziskā urbuma ūdenī iespējama liela dzelzs savienojumu un kaļķa koncentrācija, ko ērti var novērst ar piemērotu filtru montāžu.

Artēziskais urbums ir atbilstošākais variants privātmājas vai vasarnīcas ūdens autonomās apgādes sistēmas ierīkošanai. Tas spēj nodrošināt nepārtrauktu un pietiekamu ūdens daudzumu, to var izmantot arī uzturā, kā arī ļoti ilgs urbuma mūžs (līdz pat 50 gadiem). Lai arī tā uzstādīšanas naudas izmaksas salīdzinājumā ar alternatīvām (filtra urbums, grodu aka) ir samērā lielākas, artēziskais urbums ilgtermiņā nodrošinās ar praktiski neizsīkstošiem ūdens krājumiem.