Vai meklē interesantu dāvanu? Ieskaties piedāvājumos!

davanuserviss.lv interesanta dāvanaVairākas idejas tavai izvēlei un iespējām. Ierasto dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu veicinošām pārsteigumiem. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un draugiem aizraujošas dāvanas visu interesēm:

Interesanta brīvā laika pavadīšanas iespēja

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti tuviniekiem un darba kolektīviem, iegūstot plašu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Tuvinieku saliedējošs un diezgan interesants pasākums ir visādas ekskursijas, kas lieti būs noderīgs vecāku brīvdienu laikā. Interesanta dāvana adrenalīnu alkstošiem cilvēkiem būs brauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar lidmašīnu.

Mīļotajam cilvēkam

Brīnišķīga atpūta divatā atvaļinājumā sniegs iespēju aizmirst ikdienas nebūšanas un kopā mīļi aizvadīt dienas. Interesanta dāvana svinībās ir hobijkursi, deju nodarbību abonements vai maltīte vienā no pilsētas labākajiem restorāniem. Gan visu Mīlētāju dienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai vienkārši tāpat, paužot mīlestību un interesi.

Dāvanas svinībās visiem

Ja vēlies atrast interesantas un amizantas idejas dāvanām, lieki neiespringsti! Karikatūras, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, visādas piedzīvojumu takas un nedēļas nogales atpūta. Tie ir tikai pāris no standarta dāvanu aizstājējiem. Necerēta dāvana sniegs spilgtu izjūtu gammu un radīs iepriecinošu svētku noskaņojumu.

Universāla dāvana dzīves nozīmīgākajos mirkļos

Dāvanu kartes ir noderīga alternatīva tam, kas nevar izlemt par dāvanas izvēli. Lai gan var likties, ka tā ir banāla un bezpersoniska dāvana, tā gaviļniekam sniedz iespēju pašam nopirkt sev vēlamo. Dāvanā dāvanu karte ir lielisks veids kā pārsteigt absolventu, bērnus, kā arī citus ģimenes locekļus. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to oriģināli iesaiņo.

Sievai, gādīgam opim, mīļajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem draugiem  – iegādājies praktisku dāvanu!