Vajadzīga telts pasākumam? Noderēs telšu īre!

 

telšu īreJa rīkojat pasākumu un nepieciešamais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekamā skaitā, labs risinājums var būt pasākumu aprīkojuma noma. Tā ir laba iespēja, sevišķi, ja aprīkojums nepieciešams tikai uz vienu vakaru.

Interesē telšu īre? Izvēlieties piemērotāko variantu!

Svētki, festivāli, kāzas, dārza svētki un citas aktivitātes svaigā gaisā visdrošāk organizēt, izvēloties atbilstošās teltis un nojumes. Tās pasargās gan no lietus un vēja, gan arī pārlieku karstiem saules stariem. Ja atbilstošas teltis iegādāties šķiet pārāk sarežģīti un neizdevīgi, pastāv iespēja tās nomāt – tas ir daudz taupīgāks un ērtāks variants ir iznomājamās teltis. Kādēļ? Teltis var vienkārši nogādāt teju ikvienā vietā, ātri uzstādīt un pēc pasākuma norises beigām – arī novākt. Šī iemesla dēļ telšu īre ir ļoti noderīgs pakalpojums, organizējot dažādus pasākumus.
Lai silti un omulīgi būtu arī vēlajās vakara stundās, teltī var uzstādīt sildītājus. Gan telšu īre, gan sildītāji, gan arī cita veida aprīkojums ērti atrodams labāko noma servisu piedāvājumā.

Bāra lete Jūsu ballītei – stilīga un praktiska

Privātās ballītēs vai prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus.
Bet varbūt pasākumam nepieciešama arī garderobe? Par to gādās garderobes noma! Garderobes noma visbiežāk ietver vairākas būtiskas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties modernajiem risinājumiem, garderobes noma noderēs visdažādākajos pasākumos.

Inventāra nomas priekšrocības

Var tikt pie tā, kas patiešām vajadzīgs.
Piemēram, ja vajadzīga konkrēta izmēra telts, telšu īre ir lielisks risinājums, jo tieši tā var ātri atrast un pielāgot vēlamo telti.
Izvēlieties aprīkojuma nomu un ietaupiet
Ja ir skaidrs, ka, piemēram, bāra lete aktuāla būs tikai vienā vakarā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Nomājot attiecīgo inventāru, samaksa būs jāveic tikai par konkrēto laiku, kad tas tiek izmantots.
Neuztraucieties par inventāra uzglabāšanu un apkopi.
Pēc pasākuma beigām jāgādā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šī problēma iet secen. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tādēļ daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Viss, lai pasākums izdotos
Izvēloties inventāra nomu, speciālisti ieteiks labāko risinājumus. Piemēram, ja aktuāla telšu īre, Jums tiks ieteikti labākie risinājumi tieši konkrētajam pasākumam.