Vēlies nomāt telti kāzām vai kādam citam svarīgam notikumam? Dod priekšroku labi zināmam servisam!

Gribi organizēt kādu pasākumu, taču nepieciešams pasākumu aprīkojums? To var nokārtot, izmantojot aprīkojuma nomas pakalpojumus. Šī iespēja īpaši piemērota, ja vajadzīgs specifisks pasākumu aprīkojums uz īsu brīdi un to neatmaksājas iegādāties.
Teltis un nojumes aktuālas visiem, kas vēlas pasākumu rīkot ārpus telpām, domājot gan par pasākuma tematisko, gan praktisko pusi. Lemjot nomāt teltis un nojumes, tās var ērti pielāgot visām nepieciešamībām, turklāt, ja izvēlēsies teicamu servisu, piemēram, http://akurats.com/lv/ , būs pieejams arī cita veida pasākumu aprīkojums. Sāc pasākuma plānošanu ar to, ka izvērtē, kāda nojume nepieciešama. Ja esi diezgan pārliecināts par iepriecinošiem laika apstākļiem, tādā gadījumā, iespējams, noderīgas būs mazas teltis un nojumes. Taču pasākumiem ar ievērojamu cilvēku skaitu piemērota lielākas nojumes īre, īpaši, ja laika laika apstākļus ir grūti paredzēt.

Lai arī kāds notikums būtu ieplānots, ir vērts piemeklēt piemērotu telti. Pasākumu telts noma nodrošina iespēju atrast kvalitatīvu un izturīgu risinājumu, bet pēc tam neuztraukties par telts uzglabāšanu, uzturēšanu un citām lietām. Pasākumu telts noma – teicama atbilde, lai svinības patiešām izdotos! Svarīgi, ka pasākumu telts noma ļauj saņemt jebkura izmēra un veida telti no lielā klāsta – piedāvājumā nojumes , sākot no 9m2 līdz pat 1500m2, turklāt tās ir iespējams komplektēt un pielāgot katra pasākuma mērķim un organizatoru vēlmēm. Vairākus variantus vari apskatīt te -http://akurats.com/lv/.
Plānojot nomāt teltis un nojumes, bez šaubām, jāpadomā arī par atbilstošu papildu aprīkojumu – nojumes var nomāt, piemēram, kopā ar sienām, logiem, piepūšamiem dīvāniem, dekorācijām. Jā, patiešām, to visu piedāvā uzticams pasākumu aprīkojuma serviss, piemēram, http://akurats.com/lv/.

Praktiski padomi kāzu rīkošanā

Svarīgākais jautājums, sākot domāt par kāzu rīkošanu, noteikti ir – kas ir pirmais, kas jāpaveic? Par laimi, šobrīd tiešsaistē izlasāma daudzveidīga informācija par šo tēmu, taču arī mēs dalīsimies dažos padomos.

Izvēloties kāzas svinēt ārpus telpām, jāpatur prātā, ka laikapstākļus ietekmēt nevaram, tāpēc jābūt gataviem arī situācijai, kad līst lietus. Gudrs risinājums ir nomāt telti kāzām. Izvēloties nomāt telti kāzām, nevēlamu laikapstākļu gadījumā tā pasargās no izmirkšanas, savukārt tveicīgā dienā tā būs vieta, kur paslēpties ēnā. Tāpat telti var izmantot citiem mērķiem, piemēram novietot apmeklētāju dāvaniņas, ierīkot mantu glabātuvi, kur atstāt virsdrēbes, vai izveidot fotografēšanās vietu un iespēju pagatavot kādu dzērienu. Var izvietot arī info lapiņas. Labs serviss (piemēram, http://akurats.com/lv/) īpašajai dienai piedāvā iegūt gan vairāku izmēru teltis un nojumes, gan nojumes sienas, grīdu, logus. Izvēlei ari cits pasākumu aprīkojums.
http://akurats.com/lv/ – pasākumu aprīkojums, kā arī vieta, kur nomāt telti kāzām.