VIESNĪCA GAN APTŪTAI, GAN KONFERENCĒM

Ja vēlaties atpūsties un Jums nepieciešama patīkama viesnīca, kur būtu gan restorāns, gan SPA piedāvājums un arī mūsdienīga konferenču zāle. Labākā izvēle būs viesnīca Baltvilla, jo tā spēj piedāvāt atpūšanos lieliskā vietā tuvu Rīgai.

 

LABĀKĀ VIESNĪCA, KUR IZMANTOT SPA

Viesnīca Baltvilla var nodrošināt dažāda izmēra numurus, kuri būs domāti visdažādāko viesu vajadzībām. Tad, ja esat iegriezies uz SPA procedūrām, viesnīca nodrošina standarta numuriņus, kuri ir aptuveni 20 kvadrātmetru plaši un patīkami. Bet, tad, ja viesnīca ir romantikas pilnas nedēļas nogales daļa, Jūs varēsiet izvēlēties arī luksuss klases numuriņus. Viesnīca būs arī pretīmnākoša cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tāpēc, ka šeit tiek piedāvāti arī numuriņi klientiem, kas pārvietojas ratiņkrēslos. Viesnīca būs draudzīga tāpat arī viesu mājas mīluļiem – atbraucot uz SPA atpūtu, Jūs savu mājdzīvnieku varat ņemt līdz uz numuru, jāpiebilst tikai, tas izdarāms par papildu cenu.

 

SPA DIVIEM SNIEDZ JAUNU DZIRKSTI JŪSU ROMANTIKAI

Steidzīgajā ikdienas ritējumā būs ļoti svarīgi atrast mirkli sev – tādā gadījumā var palīdzēt izdarīt nomierinoši SPA piedāvājumi. Personīgas SPA masāžas un SPA diviem Jums ļaus saņemt pozitīvo enerģijas lādiņu tālākiem darbiem. Īpaši priekam te pieejami vairāk nekā 20 speciāli SPA piedāvājumi sievietēm, vīriešiem un SPA diviem. Pēc SPA procedūrām viesnīca Baltvilla ļaus nobaudīt lielisku maltīti, jo viesnīcā ir restorāns vien dažu metru no ūdens.

 

GARŠĪGAS VAKARIŅAS PIEDĀVĀS BALTVILLA RESTORĀNS

Un pēc tā, kad būsiet nobaudījuši SPA diviem, Jums noteikti jāapskata restorāns, kurš papildinās baudījuma piepildīto dienu. Viesnīcas Baltvilla restorāns Jūs pārsteigs ar izsmalcinātiem ēdieniem no vienmēr pilnīgi svaigiem pārtikas produktiem. Baltvilla restorāns ir īpašs arī ar to, ka restorāns darbojas laba pavāra uzraudzībā, kurš garantē, ka restorāns spēj visu laiku nodrošināt neatkārtojamas, kvalitatīvas pusdienas.

 

NODROŠINĀTA TIKS PAT KONFERENČU ZĀLE

Viesnīca Baltvilla kompleksā atrodas arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur sarīkot gan vietēja, gan starptautiska mēroga konferences, jo Baltvilla izvietota pie autoceļa VIA Baltica. Lai varētu noorganizēt svarīgus pasākumus, cilvēku ērtībām tiek piedāvāta ne vien konferenču zāle, bet arī bezmaksas autosstāvvieta. Pie tam viesnīcā ir atrodama ne vien viena konferenču zāle, bet pat veselas 3 atšķirīgu gabarītu konferenču zāles.